Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
6 rád, vďaka ktorým zvládnete vzťah na diaľku
23/06/2019 - 10:45

Máte vzťah na diaľku a bojíte sa že to nezvládnete? Vďaka týmto radám to nebude žiadny problém!

Aj vzťah na diaľku sa dá zvládnuť - pokiaľ viete ako na to. Mnohé páry fungujú harmonicky aj keď ich delia stovky kilometrov. Vďaka týmto tipom bude váš "long distance" vzťah úplne skvelý.

Komunikujte spolu

Základom vzťahu na diaľku je každodenná komunikácia. Je dôležité, aby ste si každý deň písali alebo aby ste spolu telefonovali. Dôležité je byť súčasťou života vášho partnera. Zaujímať sa o to, ako sa má, čo má nové a čo dnes robil. Akonáhle sa začne vytrácať kontakt, začne sa vytrácať aj láska.

Hovorte aj o maličkostiach

Každá konverzácia nemusí byť hlboká. Zamerajte sa aj na drobnosti a fatálne veci - na to, čo vášho partnera dnes naštvalo či na čom sa zasmial. Komunikácia o maličkostiach môže posilniť spojenie vo vzťahu.

Dôverujte si

Vzájomná dôvera je základom každého fungujúceho vzťahu. Vo vzťahu na diaľku je to ešte ťažšie, pretože nie ste spolu. Ak začnete pochybovať a nedôverovať svojej polovičke, môže to pokaziť celý vzťah. Ak vám hovorí, že vás ľúbi, verte mu.

Navštevujte sa

Už na začiatku vzťahu je dobré, aby ste sa dohodli, ako často sa budete stretávať. Vidieť toho druhého je dôležité a preto je potreba sa stretávať čo najčastejšie. Taktiež môžete svojho partnera prekvapiť návštevou.

Spoznávajte sa

Snažte sa zapamätať čo vaša polovička obľubuje, o čo sa zaujíma, čo rada robí,... Toto vám aj uľahčí výber darčekov. Ako je to v každom vzťahu, je potrebné tráviť istý čas spoznávaním svojej polovičky. 

Nepreháňajte to

Pravidelná komunikácia je dôležitá, ale naozaj nie je dobré tráviť dvanásť hodín denne pri počítači či mobile. Čoskoro to unudí jedného z vás. Stratíte záujem a už nezvádnete udržiavať konverzáciu každý deň.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 24x
Komentáře
Doporučujeme