Blindr Blog
sk cz en
Ste si súdení? Tieto znaky vám to prezradia!
11/07/2022 - 16:05

Chcete vedieť, či ste našli tú pravú lásku? Prečítajte si, ktoré znaky sú jasným znamením.

Nájsť spriaznenú dušu nie je len tak. Počas sladkého opojenia zaľúbenosti však máme často pocit, že naša polovička je presne tá/ten “the one” a nás už nikde nič lepšie nečaká. No je to naozaj tak? Poďme sa pozrieť na znaky, ktoré vám o tom okamžite napovedia. 

 

Máte veľa spoločných záujmov

 

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, no nie je to vždy pravidlo. Špeciálne vtedy, pokiaľ ste naozaj ako dva protipóly a neviete si nájsť žiadne spoločné záujmy. Pokiaľ vás baví príroda a vaša polovička okolo lesa nešla ani náhodou, nie je to dobrý základ pre trávenie voľného času. Avšak, v prípade, že sú vaše záujmy rovnaké, sa jednoducho zladíte a nájdete si zaujímavú spoločnú záľubu. 

 

Máte rovnaký vkus na filmy a hudbu

 

Podobne, ako pri záujmoch, aj pri filmoch a hudbe platí, že rovnaký vkus je naozaj na nezaplatenie. Spoločné koncerty a kiná sú príjemným trávením času, a ešte lepšie sa budete mať pri vyberaní večerného filmu alebo hudby počas varenia. Jednoducho dokonalé zladenie. 

 

Ste zároveň aj najlepší kamaráti

 

Keď ste s ním alebo s ňou, cítite sa jednoducho skvele po každej stránke. Vnímate svoju polovičku nielen ako partnera či milenca, ale aj ako najlepšieho kamaráta, s ktorým chcete zdieľať všetky svoje zážitky. Nebojíte sa mu alebo jej povedať naozaj čokoľvek, pretože viete, že vám bude rozumieť. 

 

Nepotrebujete si od seba oddýchnuť

Aj napriek tomu, že radi trávite čas aj od seba, nevnímate to ako “oddych od vzťahu”. Viete, že je úplne v poriadku stretávať sa s kamarátmi a rodinou či mať svoje hobby, no rovnako radi podnikáte aj niečo spoločne

 

Našli ste sa v nasledujúcich bodoch? Gratulujeme! Váš vzťah má rozhodne perspektívu a predpoklady na to, aby trval naozaj, naozaj dlho. Pokiaľ sa však s vyššie uvedenými bodmi nestotožňujete, nevadí. Stále máte možnosť to napraviť a vybudovať spolu niečo úžasné. Myslite pri tom na to, že dobrý vzťah nevznikne zo dňa na deň. Rovnako, ako všetko, aj on potrebuje prácu a snahu. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 15x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.