Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
5 koníčkov, ktoré vám pomôžu zbaliť chlapa
06/09/2020 - 12:27

Akým koníčkom zaujať opačné pohlavie?

Takisto ako ženy, aj muži chcú partnerky, ktoré vo svojom voľnom čase robia niečo iné, než pozerajú filmy. Podľa výskumov hľadajú muži ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a majú veľa záujmov. Je to preto, aby svoju genetiku odovzdali potomstvu a aby ich deti boli rovnako zdravé a atraktívne.

Cestovanie

Vďaka cestovaniu sa naučíme mnoho nových vecí a zvýšime si naše sebavedomie. Spoznávate nové kultúry, krajiny a aj samu seba. Pre mužov je to oveľa viac atraktívne, ako keby ste boli domasedi a von by ste chodili iba do obchodu.

Tanec

Tanec je naozaj zábavné hobby a má aj množstvo výhod. Nielen, že ním na 100% zaujmete muža, ale vytvára vo vašom tele endorfíny, vďaka ktorým budete šťastnejší. Skúste si pozrieť nejaké hodiny salsy (alebo hocijakého iného tanca) vo vašom meste a budete milo prekvapený! Možno dokonca stretnete toho pravého práve tam.

Šport

Nikdy nie je neskoro stať sa baletkou, tenisovou hviezdou alebo si len tak zahrať tenis. Možností je veľa a je naozaj z čoho vyberať. A samozrejme, môžete začať športovať aj s vaším partnerom. Cvičenie bude oveľa väčšia zábava, keď sa budete s vašou polovičkou podporovať!

Varenie

Varenie či pečenie je koníček, ktorý sa vám v živote zíde a je užitočný. Ak si už doma jedlo pripravujete, skúste vyskúšať nové druhy jedál z rôznych krajín sveta alebo vyskúšajte nové kuchynské pomôcky. Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok, čiže svojmu partnerovi skúste pripraviť nejaké chutné jedlo.

Divadlo

Možno vám to príde čudné, no aj divadlo je veľmi atraktívne hobby. Aj keď ste na javisku boli naposledy na základnej škole, nikdy nie je neskoro, aby ste rozvili svoje herecké vlohy. Mnoho miest má divadelné krúžky, ktoré s radosťou vítajú aj začiatočníkov.

 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme