Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
5 vecí, ktoré zaujmú každú ženu na prvý pohľad
20/09/2021 - 13:20

Hľadáte spôsob, ako zaujať každú ženu už na prvý pohľad? Sústreďte sa na týchto 5 vecí!

Či chceme alebo nie - výzor a vystupovanie sú jedna z prvých vecí, ktoré si na nás druhá osoba všimne. Môžete mať milú povahu a oplývať znamenitým intelektom, no dievča na prvý pohľad zaujmete tým, ako vyzeráte. 

 

Na ktoré veci si dať teda pozor? Pripravili sme pre vás 5 bodov, ktoré sú na prvom rande nesmierne dôležité. Vďaka nim máte naozaj veľkú šancu na úspech. 

 

Čistota 

Hovorí sa, že čistota je základ… no, dosť dobrého rande. Nemusíte mať na sebe oblek či hodinky za tisíce, no uistite sa, že všetky vaše veci sú čisté, vyžehlené a nemajú žiadne škvrny. Mapy od potu, dokrčená košeľa alebo zbytky obeda na tričku rozhodne nie sú sexy. A verte tomu, že žena si to určite všimne. 

 

Vôňa

Ženy milujú mužské voňavky. Chlap, ktorý príjemne vonia, je pre baby rozhodne príťažlivý. S kombinovaním voňaviek to však nepreháňajte, extrémne výrazné alebo nedobre zladené vône môžu mať úplne opačný efekt.

 

Oblečenie 

To, čo máte na sebe, o vás veľmi veľa napovie. Dôležité je, aby ste sa obliekli adekvátne k tomu, kam máte namierené. Predsa len, iný outfit zvolíte, keď idete na večeru, iný zasa na rockový koncert. Nesnažte sa pôsobiť príliš strojene, no rovnako, ani príliš laxne. Zvoľte zlatú strednú cestu. 

 

Detaily

Ženy sú tvory všímavé, a verte domu, že vaše rande si rozhodne prezrie každý detail. Špinavé nechty, rozthané tričko alebo mastné vlasy – na to určite zabudnite. Dajte si záležať na drobnostiach, ktoré dotvoria váš celkový vzhľad. 

 

Úsmev

V neposlednom rade, ženy určite zaujme pekný úsmev. Mimika tváre je nesmierne dôležitá a dokáže prezradiť to, ako sa cítite. Odhoďte neistotu, strach alebo nervozitu a obdarte vašu budúcu bývalú krásnym úsmevom.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 9x
Komentáře
Doporučujeme