Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
5 viet, na ktoré vám určite odpíše!
31/03/2019 - 11:16

Snažíte sa udržiavať konverzáciu cez net s nejakou peknou kočkou a ona vám po čase prestane odpisovať? A už sa to stalo viackrát? Možno neviete, ako na to.

Píšete si pár dní, máte pocit, že je všetko okej a ona vám zrazu prestane odpisovať? Existuje na to viacero dôvodov:

  • Niekoho si našla.
  • Začala si aktívnejšie písať s niekym iným.
  • Prestala chodiť na internet.
  • Niečo ste povedali alebo urobili a to ju odradilo.
  • Nezaujímali ste sa dostatočne.

Ako vidíte, je veľa možných vysvetlení, pre ktoré môže žena stratiť záujem a to len tak. Zameriame sa teraz na poslednú možnosť, ktorá tvrdí, že ste sa nezaujímali dostatočne. Čo po vôbec znamená a ako tomu zabrániť?

Keď niekoho spoznáte online  a rozumiete si, máte pocit, že jej chcete povedať všetko. Zaujímavosti zo svojej minulosti, vtipné príhody, smutné príhody – proste všetko, čo vás nejakým spôsobom ovplyvnilo. A niekedy pri tomto „spovedaní sa“ zabudnete na to, že ona to možno cíti rovnako a hovoríte stále len o sebe. Chvíľu je to fajn, no pokiaľ žena nemá pocit, že počúvate aj ju, stratí záujem.

Je skvelé, že sa môžete niekomu zdôveriť. Dajte však priestor aj jej. Skúste jednu z nasledujúcich viet a veľmi rýchlo zistíte, že naozaj fungujú.

Ako sa máš?

Možno to znie otrepane, ale naozaj to funguje. Nechajte ju, nech sa vyjadrí, ako sa momentálne cíti a potom na to naviažte. Niekedy dokáže obyčajná veta naozaj zázraky.

Aký si mala deň?

Počas dňa sa udeje množstvo situácií, ktoré ovplyvnia vašu aktuálnu náladu. Tak isto to má ona a či už sa jej stalo niečo vtipné, smutné, rozčuľujúce alebo niečo, čo ju nesmierne potešilo, chce sa o tom podeliť s vami.

Čo robíš vo voľnom čase?

Záľuby a koníčky odzrkadľujú aký človek je a môžu dosť napovedať o tom, či si budete rozumieť. Ak ste aktívny športovec a ona rada číta doma, len veľmi ťažko sa bude dať skĺbiť niečo spoločné. Zistite, o čo sa zaujíma a podeľte sa o to, čo máte rád vy. Možno vás to inšpiruje vyskúšať niečo nové.

Čo by si chcela robiť v budúcnosti?

Budúcnosť nie je tak ďaleko, ako sa zdá. Ani sa nenazdáte a je načase plniť vaše túžby a sny. A viete, aké má ona? Tým, že sa pýtate na jej plány do budúcna, dáte najavo, že máte záujem a zistíte, čo očakáva od budúcnosti.

Akú hudbu máš najradšej?

Hudbu počúvame takmer pri každej príležitosti. Pri ceste do školy, pri varení, upratovaní, pri práci, pri sprchovaní, pri cvičení a takto by sme mohli pokračovať donekonečna. Spýtajte sa jej na hudbu a vymeňte si nejaké tipy na super skupiny!

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 13x
Komentáře
Doporučujeme