Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
5 znamení, ktoré nájdu pravú lásku v roku 2020
15/12/2019 - 10:45

Možno ste si doposiaľ nenašli pravú lásku, no s novým rokom prichádzajú aj nové príležitosti.

O pár týždňov sa začína obdobie plné radosti, lásky a pokoja. Prichádza taktiež aj nový rok 2020, cez ktorý sa toho udeje naozaj veľa. Možno práve vy nájdete svoju lásku. No tieto znamenia ju nájdu zaručene:

Váhy

Nájdete si konečne zaslúženú rovnováhu v živote. Rok 2020 vám prinesie množstvo prekážok v milostnom živote no aj veľa príjemných momentov. Nebude to ľahké, no budete si na 100% istý, že je to na stálo. Vyhýbajte sa partnerom, ktorí sú príliš majetnícky. Jeseň pre vás predstavuje obdobie nových začiatkov, či čas zásnub alebo tehotenstva. 

Blíženci

Ak máte lásku, môžete sa tešiť, pretože vám vydrží. Celkovo, váš rok 2020 bude plný lásky a môžete byť viac než spokojná s vaším ľúbostným životom. A ak nie, tak tento rok bude vaším šťastným. Máte kopu nápadníkov, no žiadny vás nezaujme tak, aby ste s ním mohli začat chodiť. No ten pravý možno čaká za rohom. V apríli tohto roku sa vám stane niečo nečakané, z čoho budete naozaj štastný.

Vodnár

V tomto roku sa vám podarí vyriešiť všetky vaše problémy vo vzťahoch. Pre niektorých Vodnárov to bude znamenať koniec a pre iných zase začiatok. A nezadaní? V priebehu roka príde k silnému spojeniu duší, vďaka ktorému si uvedomíte, čo vo vašom srdci treba preliečiť. Buďte trpezliví. Rok 2020 je ideálny na vyriešenie neporiadku vo vzťahoch.

Baran

Vyhnite sa nerozhodnosti, pretože na ňu môžete doplatiť. Nedovoľte, aby vám nejaká tretia osoba vstúpila do vzťahu. Nenechajte sa vaším budúcim partnerom zmanipulovať a ani zo seba nerobte obeť. V druhej polovici roka vás čaká silné zlúčenie sŕdc a otvorí sa vám nový zmysel pre romantiku. V období od marca do konca apríla vás podnieti veľká túžba po samostatnosti. Nepodľahnite jej, pretože to budete ľutovať.

Ryby

Naplánujte si dovolenku s vaším milovaným! Zažijete naozaj skvelé dobrodružstvo - začnite s plánovaním hneď na začiatku roka. Ak ste single, vyberte sa na nejaký výlet, pretože práve tam možno spoznáte spriaznenú dušu. Tento rok praje láske, ktorá prekoná aj veľké vzdialenosti. Tento rok je taktiež ideálny na kúpu nehnuteľnosti s vaším parnerom a na iné dôležité rozhodnutia. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme