Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako docieliť, aby sa do teba zamiloval?
01/12/2019 - 09:40

Láska je niečo nádherné. Hovoria o nej básnici, spisovatelia a aj hudobníci. A taktiež aj každý človek.

Ak je niekto zaľúbený, pociťuje hlbokú náklonnosť, ktorá ho motivuje k tomu, aby sa zoznámil či zblížil s milovanou osobou. Zamilovanosť je príjemný pocit, po ktorom túži veľa ľudí. Nie, k tomu, aby ste sa do niekoho alebo niekto do vás zamiloval, nepotrebujete žiadny čarovný odvar. Postačia vám tieto vedcami odporúčané triky.

Na prvom rande si dajte kávu

Možno to znie zvláštne, no to, či sa zaľúbite, závisí (podľa vedcov z Yale) aj od teploty tela. Ak nám je teplo, správame sa k ľudom vrúcnejšie. Takže určite zabudnite na zmrzlinu či chladenú Colu. Ideálne je ísť na horúce jedlo či nápoj.

Očný kontakt

Teraz však nehovorím o súťaži kto sa na koho dlhšie pozerá. Výskumy však dokázali, že čím častejšie sa na seba pozeráte, tým dlhšie vydrží váš vzťah. Dokonca aj u cudzích ľudí toto môže vyvolať pocit blízkosti.

Pozivítne informácie

V jednej štúdii boli muži rozdelení do 3 skupín. Prvá skupina mala hodnotiť atraktivitu žien na fotografiách. Ďalšie dostali aj infromácie o osobnosti ženy - druhá skupina pozitívne a tretia skupina negatívne. Najviac príťažlivosti muži pociťovali k ženám, pri ktorých boli pozitívne informácie.

Načúvanie

Je to síce banalita, no schopnosť načúvať tomu druhému je naozaj dôležité. Počúvanie sa nazájom môže vyriešiť mnoho konfliktov. Je vedecky dokázané, že páry, ktoré riešia konflikty pokojným hlasom a načúvaním, sa nerozídu len tak ľahko. 

Úsmev

Úsmev jednoznačne pridá atraktivitu každému. A čím je úsmev úprimnejší, tým viac stúpa príťažlivosť.

Hovorte s priateľmi

Je ľahké zaľúbiť sa, no náročné budovať vzťah. A z našu na čas je skúšaný každý pár. V takom prípade je dobre, keď máte kamarátku či kamaráta, ktorému sa môžete zveriť a ten vám povie svoj názor na vec.

Vďačnosť

Vyjadrenie vďačnosti padne dobre nielen tomu, komu ďakujeme, ale aj tomu, kto vďačnosť vyjadril. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 1x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme