Blindr Blog
sk cz en
Ako nájsť lásku na novoročnej párty?
26/12/2022 - 17:16

Zaujíma vás, ako nájsť lásku na novoročnej párty? Prečítajte si naše tipy!

Novoročný večierok či párty je skvelou príležitosťou spoznať nových ľudí a potenciálne nájsť lásku. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ako stretnúť tú pravú osobu na novoročnom večierku:

 

Stanovte si svoje zámery: Ešte predtým, ako sa vyberiete na večierok, premyslite si, čo z neho chcete mať. Hľadáte príležitostný flirt alebo dlhodobý vzťah? Stanovenie vašich zámerov vám pomôže riadiť vaše konanie a interakcie na večierku.

 

Urobte dobrý prvý dojem: Prvý dojem je dôležitý, preto sa snažte vydať zo seba to najlepšie. Pekne sa oblečte a dobre sa upravte. Buďte priateľskí, sebavedomí a prístupní.

 

Buďte otvorení novým skúsenostiam: Nebuďte príliš vyberavý ani uzavretí voči novým ľuďom alebo skúsenostiam. Je to príležitosť spoznať niekoho nového, preto buďte otvorení rozhovoru s rôznymi typmi ľudí a skúšaniu nových vecí.

 

Nebojte sa nadviazať rozhovor: Ak hľadáte lásku, stojí to za to. Začnite jednoduchým pozdravom alebo komplimentom a potom uvidíte, kam sa rozhovor vyvinie.

 

Buďte sami sebou: Nesnažte sa byť niekým, kým nie ste. Je dôležité byť úprimný a autentický, aby ste prilákali tú správnu osobu.

 

Venujte pozornosť reči tela: Neverbálne náznaky môžu byť skvelým ukazovateľom záujmu druhej osoby. Venujte pozornosť reči ich tela a sledujte, či odrážajú vaše pohyby alebo nadväzujú očný kontakt.

 

Nebojte sa tancovať: Tanec je skvelý spôsob, ako sa zabaviť a prelomiť ľady. Ak na tanečnom parkete uvidíte niekoho, kto vás zaujal, pristúpte k nemu a požiadajte ho o tanec. Je to nenáročný spôsob, ako sa zoznámiť.

 

Vymieňajte si kontaktné informácie: Ak si s niekým na večierku padnete do oka a chcete sa s ním znova stretnúť, nezabudnite si vymeniť kontaktné údaje. Takto môžete nadviazať ďalšie kontakty a prípadne naplánovať druhé rande.

 

Následné kroky: Po večierku prevezmite iniciatívu a pošlite správu alebo zavolajte osobe, s ktorou ste si padli do oka. Ukážete tým, že máte záujem, a dáte si príležitosť znovu sa vidieť.

 

Kľúčom k nájdeniu lásky na novoročnom večierku je byť otvorený, sebavedomý a úprimný. Nebojte sa vydať zo seba von a skúšať nové veci. Nikdy neviete, koho môžete stretnúť alebo kam vás noc zavedie.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.