Blindr Blog
sk cz en
Ako si udržať online vzťah – 5 tipov ako na to
28/11/2018 - 10:20

Ak ste boli úspešní a naša internetová zoznamka pomohla vašej karme v nájdení vyhovujúcej polovičky, určite si prečítajte tento článok. Ako by klasik povedal, vzťah je ako kvetina, potrebuje pravidelne zalievať (ak ste muž, môžeme to prekonvertovať na pravidelnú starostlivosť o vášho tátoša ;-) ).

Každý vzťah si vyžaduje určitú mieru starostlivosti, no vzťahy na diaľku, ktoré sú vedené predovšetkým cez internet obzvlášť. Ako im teda napomôcť?

 

  1. Snažte sa komunikovať každý deň aspoň jednu celú hodinu. Vyhraďte si špeciálne okno len na súkromný online rozhovor tak, aby vás počas neho nerušili pracovné telefonáty či emaily a mali ste tak možnosť svojho partnera/partnerku nepretržite počúvať a reagovať na jeho/jej podnety. Len takto dosiahnete, že sa lepšie spoznáte a dáte najavo svoj úprimný záujem.                                                                                                                                                             
  2. Využite programy, ktoré vám umožňujú prenášať nielen text, ale aj hlas. Posielajte hlasové správy, skypujte...niekedy komunikácia obmedzená len na výmenu textových správ môže byť kontraproduktívna. V textovej správe necítite tón hlasu, prejavenú radosť či smútok. A aj keď používate smajlíky, ani tie plne nenahradia hlas osoby, ktorý majú zosobňovať.                                                                                                                                                               
  3. Príďte s nápadmi ako sa zblížiť počas vašich online rozhovorov. Pustite si obľúbenú hudbu, zahrajte si spoločne online hru...je mnoho spôsobov, pri ktorých trochu snahy a dobrý nápad môžu zahnať nudu či „vyhoretosť“ vzťahu na diaľku. Ak je medzi vami veľká vzdialenosť, ktorá vám neumožňuje sa často vídať, budete po čase potrebovať trochu viac kreativity. Tak smelo do toho!                                                                                                                                         
  4. Aby ste váš vzťah trochu okorenili, prekvapte svojho partnera/partnerku nečakaným milým emailom či správou s romantickým obsahom. Nie je predsa nič príjemnejšie ako si v emailovej schránke nájsť milý odkaz, ktorý vám spríjemní príchod do práce...či záver dňa. Pripojte spoločnú fotku či nejakú romantickú destináciu, kam sa môžete spoločne vydať. Opäť platí to, čo v bode 3....kreativite sa medze nekladú a ak vás váš vzťah vnútorne napĺňa, je o čo usilovať, aby pokračoval a rozvíjal sa i naďalej.                                                                                                                                   
  5. Majte na pamäti dôležité udalosti. Ak máte sklony k zábudlivosti, dajte si pre istotu pripomienku do telefónu. Ozvite sa svojej známosti v deň keď ju čaká dôležitá skúška v škole, či pohovor v novej práci. Prejavte svoj úprimný záujem (a držte si ho počas celého vzťahu, nielen v prvej etape :-) ).

 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.