Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako si udržíte motiváciu pri hľadaní partnera...aj keď to už vyzerá beznádejne.
17/01/2019 - 20:02

Už dlho si hľadáte partnera na online zoznamkách? Ak začínate byť zúfalý, tu sú naše rady ako si udržať motiváciu (aj keď to je už váš tritisícsedemstopiaty pokus).

Budeme jej hovoriť Dana. Dana za posledné 2 roky randila presne 71 krát prostredníctvom online zoznamiek. Z tých 71 stretnutí odchádzala 60 krát znechutená. 👽👻☠ Aj napriek tomu bola pevne odhodlaná sa nevzdať. Jej vytrvalosť a odhodlanosť pramenila zo štatistických dát, ktoré o online randení hovoria s veľkou dávkou optimizmu.👍👌💘Dnešná doba skrátka online randeniu praje.  Dana sa na rande číslo 71 zoznámila s mužom, ktorý sa stal jej manželom.👩‍❤‍💋‍👨Pravdivosť jej príbehu si môžete preveriť na jej konte na twitteri @dananorris. 🧐

 

 

Zdroj: www.giphy.com

 

Vedeli ste, že dnes sa cez internet stretne tretina nových amerických manželských párov a o 16 rokov by sa mala väčšina ľudí spoznať online? Štúdia, ktorú vypracoval John Cacioppo z Chicagskej univerzity, hovorí, že ľudia, ktorí sa spoznali online, sa rozchádzajú o niečo menej ako tí, čo sa spoznali v práci alebo cez kamarátov.

(Zdroj: https://www.tyzden.sk/casopis/17011/rande-v-dobe-internetu/ )

 

Takže ak ste si začali pestovať vo svojom vnútri neveriaceho Tomáša, pošlite ho študovať štatistiky! Tu sú naše 4 odporúčania AKO si udržíte MOTIVÁCIU pri online zoznamovaní sa:

 

1. Buďte v online zoznamkách AKTÍVNY. A keď hovoríme aktívny, myslíme tým aj prejsť z online sveta do reálneho z mäsa a kostí. Stretávajte sa s tými, s ktorými ste si začali písať a konverzácia vám neviazne!

 

2. Ak vám posledných niekoľko stretnutí či konverzácií skončilo v slepej uličke, dajte si PAUZU. Na chvíľu si prestaňte kontrolovať správy a ak máte pocit, že takto sa cíti človek so syndrómom vyhoretia...radšej si deaktivujte svoj účet. Nebuďte offline natrvalo, len dočasne. Prestávka vám pomôže, aby sa z vás nestal cynik. A keď vám váš budúci manžel či manželka bude písať, že by sa s vami rád znova stretol/stretla, tak si nepoviete...no jasnééé, zase z toho nič nebude, ale sa usmejete a pôjdete sa s ním/s ňou znova stretnúť.

 

3.  Nefixujte sa na to, že ak sa idete prvý krát stretnúť s osobou z online zoznamky, je to nutne vaše RANDE. Nie je. Vnímajte to skôr ako interview, na ktorom zistíte, či sa po ňom uskutoční reálne rande.

 

4. Užívajte si čas, kým stretnete toho pravého či pravú. Vžite sa do roly Dany, ktorá mala celkovo 71 pokusov. Dajte si pohár dobrého vína, urobte si pri vašom online zoznamovaní  pohodlie a užite si to. Nebuďte skeptický a ak sa vám predsa ten neveriaci chrobák v hlave začne mrviť, spomeňte si na štatistiky! Vydržte a nevzdávajte sa!

 

A teraz kontrola správnosti vašich ďalších krokov.

  1. Pozrite sa do zrkadla.
  2. Je vo vašich očiach odhodlanie?
  3. Nie?? Tak späť k nášmu odporučeniu číslo 1!!!

 

  

Zdroj: www.giphy.com

 

A pamätajte, nebudete poznať lásku svojho života, až kým ju nestretnete. Takže vyrazte von a stretnite ju. Toľko ráz koľko to len bude potrebné. Proste vyrazte!

 

 

#OnlineZoznamka #Rande #Motivácia #Láska #Vytrvalosť #ŠťastiePrajeOdhodlaným #BlindrEU

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme