Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako urobiť dobrý prvý dojem na sociálnych sieťach?
02/02/2020 - 12:03

Prvý dojem môže urobiť naozaj veľa. Ako urobiť správny prvý dojem?

Internetové zoznamky nie sú v terajšom svete ničím novým. Mnoho single ľudí si tam hľadá partnera. Váš profil na online zoznamke či inej sociálnej sieti by mal byť vašou vizitkou. Možno o tom neviete, no veľa ľudí si všíma hlavne detaily a spolieha sa na prvý dojem, ktorý v nich zanechá váš profil. Preto sa môže ľahko stať, že ich váš profil odradí.

Kedy naposledy ste si robili „inventúru“ vášho profilu? Je na čase si odtiaľ vymazať veci, ktoré tam nemajú čo robiť. Ak ešte nie ste zadaný, nemôžete vedieť, kedy si bude vaša pravá láska prezerať váš profil. Na začiatok by ste si mali odstrániť rôzne zdielačky či súťaže. Mohlo by to o vás vypovedať, že trávite takmer všetok váš čas na sociálnych sieťach.

Pozor by ste si mali dávať aj na motivačné citáty. Niektoré sú fajn a hovoria pravdu, no keď ich zdieľaš, tak to nič nehovorí o tvojej osobe. Skúste k tomu pripojiť vlastný názor alebo si vymyslieť popis samy.

Chlapi moc nemusia fotky zvieratiek, krajiniek či kozmetiky, ktorých sú sociálne siete plné. Mám na mysli neoriginálne či nebodaj stiahnuté fotky bez akéhokoľvek popisu. Opačným prípadom je, keď zdieľate fotky z tvojich cestovateľských zážitkov so zaujímavým popisom alebo jedlo, ktoré ste sami urobili. Toto môže povedať veľa o vašej povahe a muža naozaj zaujať.

Ženám sa zasa nepáči, keď má muž na sociálnej sieti veľa príspevkov s vtipmi. Samozrejme, humor patrí do každého vzťahu. No povedzme si úprimne – väčšina takýchto vtipov nie je moc vtipná. Skúste ženu očariť vaším humorom v reálnom živote a nie cez vtipy vo vašom feede.

Priveľa selfíčok môže taktiež uškodiť. Ak je váš profil plný len a len vašich fotiek, veľa to o vás vypovie. Ak budete reprezentovať hlavne vaše telo, je jasné, že pritiahnete hlavne mužov, ktorým ide iba o jedno. Pokiaľ bude každá druhá fotka vaša tvár, opačné pohlavie si môže myslieť, že vás zaujíma predovšetkým výzor.

Je dôležité si udržať rovnováhu. Nemusíte hneď vymazávať všetky vaše fotky, no dajte si pozor, aby vaše fotky vyjadrovali to, aký skutočne ste.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme