Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako zistíš podľa SMSiek, že sa mu páčiš?
13/02/2019 - 12:17

Ak ste si s Tvojou potencionálnou láskou len začali vymieňať SMSky, určite sa zamýšľaš nad ich významom. Myslí to so mnou vážne? Je to flirtovanie alebo niečo viac? Pri osobnom randení vieme veľa vyčítať z tváre, z tónu hlasu či gestikulácie. Keď ste v úvodnej fáze randenia a často spolu komunikujete cez sociálne siete či SMSky, ako spoznáte či sa mu páčite a bude z toho niečo viac? Tu je pár znakov, ktoré vám môžu napovedať. Netvrdíme, že vás tieto indície dovedú k oltáru, ale určite vám pomôžu získať lepší obrázok o tom, či sa druhá strana naozaj snaží vzbudiť u vás dobrý dojem.

1: Píše dlhéé, detailné SMSky

Ak objekt tvojho záujmu píše novelu v každej textovej správe, je to dobrý znak. Podľa experta na vzťahy Jonathana Bennetta, ľudia venujú svoj čas a pozornosť tomu, čo majú radi. Platí to aj pri písaní SMSiek. Ak ti teda tvoj takmer frajer píše celé vety, berie ohľad na gramatiku a interpunkčné znamienka, môže to znamenať, že si sa stal(a) prioritou v jeho živote a chce ťa lepšie spoznať.

 

2: Odpovedá rýchlo

Aj keď dnešná doba je ukrutne rýchla a veľa ľudí je počas dňa zahltených povinnosťami, rýchle odpovedanie na SMSky je určite prejavom úprimného záujmu. Ak na odpoveď dlho nečakáš, môže to znamenať, že tvoj potencionálny budúci partner drží nedočkavo v ruke telefón a teší sa, keď mu displej ukáže ikonku s obálkou. „Jeden z nespochybniteľných znakov, že sa niekomu páčite je, že vás nenechá dlho čakať na odpoveď,“ hovorí Bennett. „Znamená to, že jeho prioritou je, aby vám rýchlo odpovedal a demonštroval tým záujem o vás.“

 

3: Nebojí sa používať srdiečkové emotikony

Ak si práve nepíšete s niekým, kto posiela srdiečkové a pusinkové emotikony aj kolegovi rovnakého pohlavia, ale podľa všetkého premyslene volí v SMSkách každé jedno písmeno, je aj toto prejavom seriózneho záujmu. Ak teda dostávate v správach srdiečka, je to prejav zdieľania vzájomných sympatií a tiež „lásky“.

 

4: Prejavuje o teba starosti

Už ste dostali správu v zmysle „Prišiel si domov v poriadku?“ alebo „Aký si mal(a) deň v práci?“ Ak si druhá strana pamätá, že ťa dnes čakala náročná skúška v škole či návšteva zubára a prejaví empatiu aj prostredníctvom úprimného záujmu v SMSke, tiež sa môžete tešiť z toho, že si nepíšete s  emočne vyhoretou osobou. Prejav starosti, to, že si pamätá udalosť, ktorá pre vás niečo znamená, sú znaky záujmu.    

 

5: Nešetrí komplimentami ani ospravedlnením

Ak vaše radary zachytávajú v textovej komunikácii komplimenty, je to prejav sympatií. A ak druhá strana dodrží, čo sľúbila – kontaktuje ťa vtedy keď sľúbila, a ak zabudne, vie sa vám ospravedlniť, svedčí to o tom, že ho/ju naozaj zaujímaš a rovnako aj tvoje city k nemu/nej.

 

6: SMSky od neho/nej ťa zobúdzajú a aj pri nich zaspávaš

Zobudiť sa na „Dobré ránko Srdiečko“ a zaspávať s podobnou večernou verziou „Dobrú noc Láska“, sú milé textové pozdravy, ktoré sú určite prejavom náklonnosti. Ak vám potencionálny budúci partner píše v skorých ranných hodinách a napadne ho poslať vám takýto pozdrav aj večer, keď už leží v posteli – znamená to, že na vás myslí v intímnych chvíľach, keď už sám relaxuje. Odpíšte mu podobne, ak chcete tento rodiaci sa vzťah posunúť do vyššieho levelu.

 

Toto sú podľa expertov znaky, ktorými ľudia prejavujú úprimný záujem. Ak nimi vaša skoro polovička nešetrí a cítite, že ich prejavuje s nadšením, reagujte podobne. Možno sa u vás práve rodí niečo krásne a jedinečné. Užite si teda tento záujem, odpisujte na správy a uvidíte, kam sa veci posunú ďalej.

 

Zdroj foto: www.pexels.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme