Blindr Blog
sk cz en
Ako zistíš, že mu ide len o jedno?
04/10/2020 - 11:13

Chceš zistiť o čo mu naozaj ide? Prečítaj si všetky varovné signály.

Páči sa ti, padli ste si do oka, písanie je super a rozmýšľaš nad osobným stretnutím? Na jednorázové flirtíky sa však už necítiš a chceš si nájsť niekoho na vážny vzťah? Prečítaj si, ako odhaliť chlapa, ktorému ide iba o jedno.

Na jednorázovej známosti nie je nič zlé. Takisto sa však nemusíš cítiť čudne, ak hľadáš pravú lásku. Chalan, s ktorým si píšeš však nemusí mať rovnaké úmysly a to aj napriek tomu, že ti to tvrdí. Na základe týchto znakov odhalíš muža, ktorému ide iba o chvíľkové pobavenie.

Neustále má narážky

Píše ti, čo by s tebou robil, keby ste sami. Neustále má komentáre k tvojmu výzoru, oblečeniu na fotkách a postave. Keď na nejakom zábere odhalíš výstrih, dočkáš sa maximálne lichotivých poznámok a srdiečok. Následne to všetko zamaskuje tým, že veď si iba robí srandu. Avšak, vo väčšine prípadoch je pravda, že si srandu naozaj nerobí...

Už na prvé rande chce ísť k tebe domov

Starý trik “prídem iba na film” ti rozhodne nemusíme predstavovať. Už na prvom rande chce byť niekde, kde je dispozícii posteľ alebo pohovka. K sebe ťa však nevolá, to by ťa totiž musel predstaviť svojim rodičom alebo spolubývajúcim.

Počula si o ňom reči

Aj napriek tomu, že osobne ste sa ešte nevideli, vieš o ňom dosť pikantné veci. Jeho povesť ho predchádza. Chalan sa možno tvári, že sa zmenil a polepšil. My však veľmi dobre vieme, že ľudia sa nemenia zo dňa na deň.

PS: Ako v každom inom prípade, aj v tomto platí, že výnimka potvrdzuje pravidlo. Pred prvým rande však buď opatrná a rozhodne sa nenechaj nahovoriť na niečo, čo nechceš. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 4x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.