Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako zistíš, že mu ide len o jedno?
04/10/2020 - 11:13

Chceš zistiť o čo mu naozaj ide? Prečítaj si všetky varovné signály.

Páči sa ti, padli ste si do oka, písanie je super a rozmýšľaš nad osobným stretnutím? Na jednorázové flirtíky sa však už necítiš a chceš si nájsť niekoho na vážny vzťah? Prečítaj si, ako odhaliť chlapa, ktorému ide iba o jedno.

Na jednorázovej známosti nie je nič zlé. Takisto sa však nemusíš cítiť čudne, ak hľadáš pravú lásku. Chalan, s ktorým si píšeš však nemusí mať rovnaké úmysly a to aj napriek tomu, že ti to tvrdí. Na základe týchto znakov odhalíš muža, ktorému ide iba o chvíľkové pobavenie.

Neustále má narážky

Píše ti, čo by s tebou robil, keby ste sami. Neustále má komentáre k tvojmu výzoru, oblečeniu na fotkách a postave. Keď na nejakom zábere odhalíš výstrih, dočkáš sa maximálne lichotivých poznámok a srdiečok. Následne to všetko zamaskuje tým, že veď si iba robí srandu. Avšak, vo väčšine prípadoch je pravda, že si srandu naozaj nerobí...

Už na prvé rande chce ísť k tebe domov

Starý trik “prídem iba na film” ti rozhodne nemusíme predstavovať. Už na prvom rande chce byť niekde, kde je dispozícii posteľ alebo pohovka. K sebe ťa však nevolá, to by ťa totiž musel predstaviť svojim rodičom alebo spolubývajúcim.

Počula si o ňom reči

Aj napriek tomu, že osobne ste sa ešte nevideli, vieš o ňom dosť pikantné veci. Jeho povesť ho predchádza. Chalan sa možno tvári, že sa zmenil a polepšil. My však veľmi dobre vieme, že ľudia sa nemenia zo dňa na deň.

PS: Ako v každom inom prípade, aj v tomto platí, že výnimka potvrdzuje pravidlo. Pred prvým rande však buď opatrná a rozhodne sa nenechaj nahovoriť na niečo, čo nechceš. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme