Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Bolo vaše rande úspešné? Takto to zistíte!
16/11/2021 - 11:53

Máte za sebou prvé rande, a chcete vedieť, či bolo úspešné? Vďaka týmto tipom to zistíte okamžite.

Prvé rande v nás vyvoláva množstvo otázok. Aj napriek tomu, že vy máte možno pocit, že to bolo jedno z najlepších stretnutí vo vašom živote, druhá strana to možno tak necíti. Ako teda zistíte, či sa aj vášmu “date” páčilo rovnako, ako vám? 

 

Pripravili sme pre vás tri tipy, ktoré vám celú situáciu osvetlia. Po rande sa zamerajte na tieto tri body. 

 

  1. Vaša ďalšia komunikácia 

Kam smeruje vaša ďalšia komunikácia? Píšete si hneď po stretnutí, ste stále v kontakte a dokonca plánujete ďalšie stretnutie? Super! Ak máte však pocit, že sa niečo zmenilo a druhá osoba sa vyhovára, neodpisuje, je neustále zaneprázdnená a nejaví žiadne známky iniciatívy, pravdepodobne to nešlo až tak dobre. 

 

  1. Prvý deň po stretnutí

Ako vyzerá prvý deň hneď po vašom stretnutí? Čaká vás ráno od nej/neho správa? Zaujíma sa, čo budete cez deň robiť, ako sa máte a ako budete tráviť najbližšie obdobie? Každá forma záujmu je rozhodne dobré znamenie. Nemusí to automaticky evokovať zaľúbenie, no je to základ sympatií alebo dobrého kamarátstva. 

 

  1. Iné stretnutia

Plánuje si stretká aj s niekým iným, alebo sa chce naplno venovať len vám? To je takisto veľmi dôležité. Ak ju/ho však uvidíte v meste s niekým iným na káve, nemusí to automaticky znamenať, že vás chce nahradiť. V tomto prípade však vždy dajte na inštinkt. 

 

Po prvom rande nezabudnite na nasledujúce pravidlá: 

 

Netlačte na to. Druhá strana sa ozve sama. 

Nesnažte sa nasilu ignorovať. Takéto hry väčšinou nemajú dobrź koniec. 

Nezačnite byť prehnane žiarlivý/žiarlivá. To, že sa s vami stretla/stretol neznamená, že ste automaticky spolu. 

Riaďte sa svojimi pocitmi a inštinktom. 

Dajte jej/mu vedieť, že sa po rande cítite príjemne.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 12x
Komentáře
Doporučujeme