Blindr Blog
sk cz en
Chcú ženy sex na prvom rande?
23/12/2018 - 08:31

Každý chlap určite aspoň raz rozmýšľal, kedy je vhodný čas posunúť známosť na nový stupeň. Konkrétne, ten posteľový. Hovorí sa, že pravá dáma by sa mala nechať zvádzať do tretieho rande, potom môže mužovi dovoliť niečo viac. No je to naozaj tak?

Sex na prvom rande je pre mnohých ľudí obrovské tabu. Málokto sa k tomu prizná bez toho, aby sa cítil trápne a zahanbene. Samozrejme, platí to prevažne pre ženy, ktoré chcú svoju dobrú povesť brániť zubami nechtami. Avšak ako to je v skutočnosti? Chcú ženy sex hneď a boja sa povedať to nahlas? Alebo treba naozaj vo všetkých prípadoch čakať a radšej hrať džentlmena?

Na túto otázku bohužiaľ neexistuje univerzálna odpoveď. Aj keď by to rozhodne uľahčilo mužom veľa vecí, nedá sa jednoznačne povedať, či sú ženy „za“ alebo „proti“. Počas randenia sa stretnete s rôznymi typmi dievčat, spoznáte také, ktoré sa chcú iba baviť a tráviť s niekým voľný čas, ale aj tie, ktoré už premýšľajú nad niečím vážnejším. 

Predtým, ako sa pustíte do posteľných hrátok, je dobré uvedomiť si pár vecí. 

1.           Ujasnite si, čo chcete vy

Chcete vzťah alebo len krátkodobú známosť? Môže sa stať, že keď pôjdete na to rýchlo od začiatku, bude si dotyčné myslieť, že nič viac ako fyzický kontakt neočakávate.

2.           Nenamotávajte

Nie je nič zlé na tom, že sa nechcete viazať. Dajte však svojej známosti vedieť, aké máte úmysly a ciele, aby neostala ani jedna strana ublížená a sklamaná. Namotávanie už rozhodne nie je IN.

3.           Pozorujte

Väčšinou nie je vhodné spýtať sa to baby priamo. Avšak z reči jej tela a správania, dokážete veľmi rýchlo zistiť, čo očakáva.

4.           Netlačte

V žiadnom prípade netlačte na pílu a nenúťte vašu spoločnosť do toho, aby urobila niečo, čo ani sama nechce.

5.           Okolnosti

To, kde sa na rande vyberiete, ako sa prezentuje a ako celý večer prebieha dosť ovplyvňuje to, ako sa to bude vyvíjať ďalej. Pokiaľ budete príjemný, uvoľnený a budete si rozumieť, môže sa stať, že to poriadne zaiskrí.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.