Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo na vás vidí opačné pohlavie?
30/12/2019 - 16:51

Čo na vás miluje opačné pohlavie?

Vodnár (21. január - 19. február)

Ste veľmi energické znamenie. Sršíte dobrou energiou a vaša duša je zapálená pre veci, ktoré milujete. Váš partner miluje hlavne vašu spontánnosť.

 

Ryby (20. február - 20. marec)

Ste taká milá a očarujúca, že z vás opačné pohlavie nemôže sthnúť oči. Váš partner taktiež obdivuje, aká ste inteligentná a viete vyriešiť každý problém.

 

Baran (21. marec - 20. apríl)

Ste neuveriteľne odvážna a statočná vo všetkom, čo robíte. Opačné pohlavie na vás miluje to, že ste veľmi optimistická. 

 

Býk (21. apríl - 20. máj)

Ste veľmi oddaná osoba. Milujete veľmi hlboko a ste svetlom pre každého, koho stretnete. Opačné pohlavie na vás ma rado všetky vaše dobré aj zlé stránky.

 

Blíženci (21. máj - 20. jún)

Vaše láskavé a milé srdce je magnetom pre veľa ľudí. Nemôžu si pomôcť - všimnú si ťa hneď. Ste im sladká a sympatická. Opačné pohlavie to vníma za roztomilé. 

 

Rak (21. jún - 22. júl)

Milujete umenie a všetko, čo je spojené s kreativitou. Váš partner miluje na tebe to, ako dokážete byť vášnivá pre niečo. 

 

Lev (23. júl - 23. august)

Váš partner na vás miluje vašu veselosť. Neuveriteľne si vás váži a ctí. Miluje aj to, ako rozosvietite každú miestnosť, do ktorej prídete.

 

Panna (24. august - 23. september)

Ako panna, máte veľkú dôveru v ľudí. Vždy všetkým dôverujete a ste veľmi pracovitá. Opačné pohlavie na vás miluje vašu pracovnú efektivitu.  

 

Váhy (24. september - 23. október)

Máte tendenciu hovoriť naozaj veľa. Vaše vtipné a hlboké rozhovory dostanú každého. A váš partner to na vás miluje.

 

Škorpión (24. október - 22. november)

Opačné pohlavie je zaskočené, keď vás stretne, pretože ho prekvapíte. No zamiluje sa do vás a prvý pohľad.

 

Strelec (23. november - 21. december)

Opačné pohlavie na vás miluje vašu zvláštnosť - vašu jedinečnosť - ktorá mu príde rozkošná.  

 

Kozorožec (22. december - 20. január)

Rodina pre vás znamená všetko a to si na vás cení váš partner. Plánujete si vašu budúcnosť a viete, že váš partner v nej má miesto. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 14x
Komentáře
Doporučujeme