Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo na vás vidí opačné pohlavie?
30/04/2020 - 20:27

Čo na vás miluje opačné pohlavie?

Každému z nás sa na tom druhom páči niečo iné. Tieto veci však podľa vedcov priťahujú väčšinu žien a mužov. Ktoré sú to?

Čo milujú ženy na chlapoch?

a) Vzhľad

Vzhľad nám pomáha si o človeku urobiť prvý dojem. Možno sa vám zdá, že ženy milujú sexi mužov so sixpackom, no nie vždy je to tak. Výskum dokázal, že si ženy radšej vyberajú mužov s normálnou postavou.

b) Vlasy

Niektorým ľuďom sa viac páčia holohlaví muži a iným zasa muži s poriadnou hrivou. Je to však vec, ktorá mužov veľmi priťahuje. Nemusíte mať vždy upravené a nagélované vlasy - ženy milujú "messy" účesy.

c) Úprimnosť

Ženy neskutočne priťahujú úprimní muži. Pokiaľ muž myslí svoje city vážne a dokáže o nich hovoriť, má ženské srdce vyhraté.

Čo milujú muži na ženách?

a) Boky

Ženské boky sú mužskou najväčšou slabosťou. Vyjadrujú totiž plodnosť. Muž dokáže na vás a vašu krásnu postavu pozerať aj celé hodiny.

b) Inteligenciu

Mužov veľmi priťahujú ženy, ktoré sú inteligentné a vedia toho veľa. Radi počúvajú novinky a získavajú tým nové poznatky.

c) Oči

Hovorí sa, že oči toho prezradia veľa. Preto ich muži taak milujú! Dokážu v nich vyčítať lásku a zaľúbenosť, no aj hnev a smútok. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 14x
Komentáře
Doporučujeme