Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Čo si obliecť na prvé rande, aby ste urobili dojem? (Muži)
10/05/2020 - 12:17

Idete von s babou a netušíte, čo si obliecť? Tento článok je presne pre vás!

Oblečenie dokáže veľa povedať o človeku. Aj keď nechceme, takmer vždy si urobíme prvý dojem na človeka podľa toho, čo má oblečené. Ako sa teda, páni, máte správne obliecť, pokiaľ chcete zanechať dobrý dojem?

Topánky

Veľa ľudí si na stretnutí všimne práve to, čo máte obuté. Nemusíte nosiť žiadne značkové Yeezy. Bolo by ale naozaj dobré, keby ste mali čistú a neroztrhanú obuv. Pokiaľ už 15 rokov nosíte rovnaké topánky a sú celé zničené, je správny čas na kúpu nových. A ešte jedna dôležitá rada – nechoďte v žabkách, pokiaľ nejdete na kúpalisko.

Tepláky

Áno, tepláky sú fakt pohodlné oblečenie. No na prvé rande sa naozaj nehodia. Nemusíte mať sako a oblek (pokiaľ sa to na danú príležitosť nehodí :D). Vymeňte však staré tepláky za rifle. I keď možno nie sú tak pohodlné, no baba to ocení.

Tričko, mikina, košeľa

Pri týchto kúskoch je dôležité nosiť ich na správnu príležitosť. Košeľa sa najviac hodí na nejakú večeru do reštaurácie. Nehodila by sa však na prechádzku lesom. Vždy si vyberajte oblečenie podľa toho, kam sa chystáte ísť.

Opasok

Aj takáto maličkosť dokáže ženu zaujať. Platí pri ňom pravidlo, že opasok má ladiť s farbou topánok. Look tak vyzerá krajšie a ucelenejšie.

Doplnky

Doplnky sú taktiež dôležitou súčasťou výzoru. Mám tým namysli napríklad hodinky, náramky alebo okuliare. Aj pri nich je dôležité, aby ste ich zladili s vaším outfitom.

Kvalita oblečenia

Kupujte si kvalitné oblečenie – nevyužijete ho len na rande, ale aj v každodennom živote. Ženám sa viac páči, pokiaľ vidia, že chlap si dal záležať na kúpe oblečenia a že si nezobral prvú vec, čo videl „u Číňanov“.

Vyhnite sa extrémne výraznému looku, krikľavým farbám alebo veľa doplnkom. V minimalizme sa často skrýva krása! 😉

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme