Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Dieťa vo vzťahu?
23/05/2019 - 16:03

Zoznámenie sa cez internet, je už celkom bežné a najmä pohodlné. Cez písanie jednoducho zistíte, čo druhú osobu zaujíma, aký ma názor na rôzne otázky a čo má v pláne do budúcna. Čím viac si píšete, tým rýchlejšie zistíte, či druhú osobu chcete spoznať aj naživo.

Čo ale robiť v prípade, keď zistíte že má dieťa? Pre niekoho to môže byť odstrašujúce, pre niekoho výzva a pre ďalšieho presne to, čo mu v živote chýba.

Ak dáte takémuto vzťahu šancu aj napriek dieťaťu, určite by ste sa mali pripraviť na niektoré situácie, ktoré môžu nastať.

Nepríjemný druhý rodič

Či už si nájdete muža, alebo ženu s dieťaťom, vždy musíte rátať s tým, že druhý rodič vám bude do vzťahu zasahovať. Nemusí to byť úmyselné, ale je to viac ako pravdepodobné.

Problém môže napríklad nastať v tom, že druhý rodič bude náhle potrebovať, aby sa váš partner staral o dieťa, keď už máte iný program, alebo napríklad bude druhý rodič vyčítať to, že sa váš partner o dieťa stará teraz menej. Taktiež to môžu byť finančné záležitosti, alebo všeličo iné.

Najlepšie je, keď sa bude takýmto situáciám predchádzať. Dopredu si treba stanoviť pravidlá, ktoré budú všetci rešpektovať, aby nedošlo k spomínaným nepríjemným situáciám.

Dieťa vás nebude mať rado

Ďalším z problémov, čo môže nastať je, že vás partnerovo dieťa nebude mať až tak rado. Môže sa stať. Že s vami nebude chcieť tráviť čas, bude vás pred rodičom ohovárať, alebo si bude na vás všeličo vymýšľať.

Takýmto situáciám sa dá predísť, ak sa na prvé stretnutie s dieťaťom dobre pripravíte. Ukážete mu, že mu rodiča nechcete zobrať a že máte o dieťa záujem. Určite zo začiatku pomôže malá hračka, alebo iná pozornosť. Samozrejme závisí všetko od veku dieťaťa.

Nie ste pripravený na dieťa

 Najväčším problémom v takomto vzťahu je, ak sa ešte necítite na to, aby ste boli vo vzťahu, kde je cudzie dieťa. Vtedy sa skúste so svojím partnerom porozprávať a skúste nájsť vhodné riešenie tejto situácie.

Cudzie dieťa v novom vzťahu nemusí byť problémom, ak sa dobre pripravíte na to, čo môže nastať, keď sa do takéhoto vzťahu pustíte.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme