Blindr Blog
sk cz en
Iskrí to medzi vami: Na základetýchto signálov to zistíte!
23/08/2021 - 13:08

Chcete vedieť, či to medzi vami iskrí? Vďaka týmto znakom to zistíte okamžite.

Boli ste pár krát na rande, no on sa stále vyjadruje neurčito? Vidíte ju v meste a vždy sa na vás usmeje, no stále neviete, či sa jej páčite? Tieto a podobné otázky sprevádzajú mnohých z nás celé mesiace. Nech sa akokoľvek snažíme, nijako nevieme druhú osobu prečítať. 

 

Avšak na to, aby ste zistili, či to medzi vami iskrí, nepotrebujete ovládať zložité postupy pokročilej mágie. Úplne stačí, že si budete všímať signály, ktoré druhá osoba vysiela. Poďme sa pozrieť na to, ako to vyzerá, keď má o vás záujem. 

 

Ráno si na vás spomenie

Každé (alebo takmer každé) ráno vás čaká nejaká milá správička. Myslí na vás a chce, aby ste svoj deň takisto začínali s myšlienkou na ňu/na neho. 

 

Pri rozprávaní sa vám pozerá do očí

Počas rozhovoru upriamuje celú pozornosť práve na vás. Díva sa vám do očí a je otočená/ý smerom k vám. 

 

Reaguje na to, čo hovoríte alebo píšete

Pri rozprávaní reaguje na to, čo hovoríte. Pritakáva, pousmeje sa a dáva doplňujúce otázky. Rovnako je to aj v prípade písania – vaše názory, príbehy alebo postrehy neostanú bez odozvy. 

 

“Náhodné” stretnutia

Neustále vyhľadáva príležitosť, kde by vás mohol/mohla stretnúť naoko náhodne. Chce byť vo vašej blízkosti, no snaží sa o to, aby to nepôsobilo príliš okato. 

 

Osobné veci

Nerobí mu/jej problém zdieľať s vami osobné veci. Dôveruje vám a nebojí sa úprimnejšieho rozhovoru. 

 

Nervozita 

Pri rozhovore pociťuje miernu nervozitu, ktorá naznačuje, že sa mu/jej páčite. Spoznáte to napríklad na miernom rumenci v lícach, spotených dlaniach alebo neustáleho hrania sa s vlasmi či hocičím, čo má po ruke.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 20x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.