Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ktoré znamenia sa najlepšie bozkávajú?
01/03/2020 - 10:00

Od týchto znamení sa nebudete vedieť odlepiť!

Bozkávanie je pre väčšinu ľudí bežnou súčasťou dňa.Bozkávanie je jedna z najkrajších intímností a ak to partner robí správne, neraz sa vám roztrasú kolená a zakrúti hlava. A vedieť sa bozkávať je naozaj umenie. Ktoré znamenia to vedia najlepšie?

4. Rak

Rak vkladá do bozku naozaj všetko. Okrem úst zapája celé telo a to hlavne ruky, ktoré budú často vo vašich vlasoch. Svoju pozornosť upriamuje na krk, vlasy a uši. Urobil by všetko, aby vás potešil.

3. Býk

V bežnom živote si k sebe nepúšťa veľa ľudí, takže ak ste sa dostali do jeho blízkeho okruhu priateľov máte naozaj šťastie. Človek narodený v tomto znamení miluje umenie lásky. Býk vás bude vrúcne milovať a bude vás bozkávať spôsobom, akoby po vás celý život túžil.

2. Škorpión

Škorpión vždy urobí prvý krok. Väčšinou nepýta žiadne povolenie a ihneď urobí to, čo cíti a čo sa mu páči. Ľudia narodení v tomto znamení sú vášniví a bozkávajú tam, že si vás pevne pritláčajú na telo. Po pár minútach bozku s nimi si nebudeš vedieť prísť na meno.

1. Váhy        

Váhy sú najlepšími bozkávačmi z celého zverokruhu. Ich duša je jemná a zároveň vášnivá. Keď sa to spojí s ich nesebeckosťou urobí to z nich ideálnych partnerov na bozkávanie. Vždy sa uistia, že sa vám to páči. Keď sú si istí v tom, čo robia, neprestávajú pokiaľ to sami nechcete.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme