Blindr Blog
sk cz en
Manipuluje s vami? Tieto znaky vám okamžite otvoria oči!
30/05/2022 - 13:49

Máte pocit, že váš partner s vami manipuluje? Na základe týchto znakov odhalíte nezdravý vzťah.

Poznáte slovné spojenie “zaslepený láskou”? Pri niektorých vzťahoch to platí doslova. Niekedy jednoducho nevidíme to, že náš vzťah je pre ná toxický a stále si žijeme vo svojej šťastnej bubline. Okolie to však dokáže spozorovať takmer hneď. 

 

Chcete zistiť, či je to aj váš prípad? Zamerajte sa na nasledujúce znaky, ktoré vám odhalia pravdu! 

 

Neustále vás kontroluje

“A kde si bola? A s kým?” Tieto vety počúvate na dennom poriadku. Okrem toho, že musí mať o vás 100% prehľad vám veľmi rád hovorí aj to, s kým sa môžete stretávať a s kým nie. Chodenie von s Janom je pod vašu úroveň, Marek chce byť určite viac ako kamarát. A prečo by ste mali ísť na drink v piatok večer s Timeou, veď to je taká hlúpa slepica. Na každého z vašich kamarátov má nejaký názor a nebojí sa vám ho natvrdo prezentovať. 

 

Nerešpektuje vaše súkromie

Vaše súkromie nie je pre neho osobná vec. Lezie vám do telefónu, prechádza váš počítač a neustále hľadá nejakú zámienku na hádku. Kontroluje nielen správy od opačného pohlavia, ale takisto aj fotky či chat s vašimi kamarátkami. Pokiaľ sa mu nejaká veta nepozdáva, hneď je oheň na streche. To veľmi často dospeje do štádia, že vám začne prikazovať, čo a komu smiete napísať

 

Skresľuje situácie
Často dokáže vaše slová a činy skresliť tak, že vy z toho vyjdete ako tá zlá. Začnete mať vo vzťahu pocit, že za všetky hádky môžete vy a všetko zlé je len a len vaša vina. On sa javí ako tichý trpiteľ, ktorý vás miluje a vaše výstrelky toleruje. Skutočnosť je však úplne iná. 


Ako postupovať?
Ocitli ste sa aj vy vo vzťahu s manipulátorom? Utečte rýchlo preč. Toxciké vzťahy nás totiž dokážu zdeptať a poškodiť už natrvalo. Vaša pravá láska na vás ešte len čaká. Svoju spriaznenú dušu môžete spoznať napríklad aj na našej online zoznamke Blindr, kde je plno skvelých ľudí, ktorí majú možno podobný osud, ako práve vy.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.