Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Na Cibula Feste vystúpi aj Tomáš Klus, Freedom Call a čerství držitelia českých Andělov
06/06/2017 - 07:56

Najväčší česko – slovenský multižánrový open air festival Cibula Fest čoskoro odštartuje už svoju deviatu edíciu. Organizátori neustále posilňujú hudobný program.
Najväčší česko – slovenský multižánrový open air festival Cibula Fest čoskoro odštartuje už svoju deviatu edíciu. Organizátori neustále posilňujú hudobný program a najnovšie k už aj tak silnému line upu pribudli ďalšie silné mená.
 
Špičku českej a slovenskej hudobnej scény doplní aj jeden z najúspešnejších a najpopulárnejších hudobníkov posledných rokov Tomáš Klus a nemecká melodic metalová kapela Freedom Call.

 
 
K už dávnejšie ohláseným hviezdam z Česka a Slovenska a zahraničnej hviezde, ktorou je nemecká hudobná legenda Captain Jack s nestarnúcimi hitmi všetkých oldies diskoték tak pribudli dve silné mená, ktoré sú veľkým lákadlom pre návštevníkov jedného z najväčších festivalov na Slovensku v pohraničnom pásme na letisku v Holíči.
 
Kým Klus už na Cibula Feste, ktorý každoročne privíta viac ako 10-tisíc návštevníkov, už v minulosti vystupoval, pre nemeckú metalovú legendu to bude premiéra.
 
„Niekoľko rokov sme pracovali na tom, aby sa Tomáš Klus opäť objavil na Cibula Feste. Tento rok to konečne vyšlo a tešíme sa, že fanúšikov, ktorí si ho už dlho žiadali, môžeme uspokojiť. Počúvame totiž aj ich názory a snažíme sa im vychádzať v ústrety. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dotiahnuť aj kvalitnú kapelu pre milovníkov melodic metalu, a tak môžeme tento rok ponúknuť až dvoch zahraničných headlinerov.“ prezradil organizátor festivalu Vladimír Chrenka.
 
Okrem Captaina Jacka, Tomáša Klusa a Freedom Call sa v termíne 20. – 22. júla na holíčskom letisku predstavia aj čerství držitelia hudobných cien Anděl. Až štyri nominácie premenila na triumf mladá speváčka Lenny, ktorá je dcérou populárnej Lenky Filipovej a dominovala v kategóriách Speváčka roka, Album roka, Skladba roka a Videoklip roka.
 
 
  
 

Cibula Fest bude tiež hostiť aj víťaz kategórie Skupina roku, ktorou je akustická kapela JELEN. Ďalšími, už skôr ohlásenými interpretmi sú Xindl X, Horkýže Slíže, InéKafe, Walda Gang, Chiki Liki Tu A, Dymytry, Fuera Fondo, Medial Banana a desiatky ďalších.
 
Zastúpenie budú mať žánre rock, pop, metal, hip-hop, raggae, dance music, ale aj revival kapely svetoznámych interpretov v rámci ďalšej zóny festivalu a to oficiálneho medzinárodného motozrazu pod značkou Moto Zóna, ktorá sa vracia na festival pre všetkých milovníkov motoriek v tej správnej atmosfére, kde nebudú chýbať silné mašiny, pekné baby, súťaže, miss mokré tričko i ďalšie pikantnosti čo k správnemu motozrazu patria.
 
Vstupenky na všetky tri dni kúpite ešte za 28 Eur v sieti Eventim.sk
 
Viac info na www.cibulafest.eu
POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme