Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Najčastejšie klamstvá pri online zoznamovaní
25/08/2019 - 10:06

Až štvrtina ľudí si hľadá lásku cez zoznamku. Takéto zoznamovacie weby sú naozaj super - nájde tu mnoho potenciálnych partnerov. Avšak nie všetci o sebe hovoria pravdu. Viete, o čom sa klame najčastejšie?

Každý z nás občas povie nevinnú lož. Či už pre to, aby sme neranili city alebo preto, lebo chceme zakryť nejaký malý prehrešok. Na online zoznamkách sa však nájdu ľudia, ktorí klamú takmer o všetkom - o svojom výzore, veku, práci,.. Aké sú teda najčastejšie klamstvá pri online zoznamovaní?

Prvé rande naživo

Prvé stretnutie je vždy výzvou. Mnohým z vás sa už možno stalo, že keď ste sa po prvýkrát stretli s vaším "vysnívaným", vyzeral inak, ako ste čakali. Možno bol nižší alebo silnejší, ako povedal, možno použil staršiu fotku a mal o niekoľko rokov viac.

Ako často klamete?

Jedna univerzita robila výskum, v ktorom sa snažili zistiť o čom ľudia pri online zoznamovaní najčastejšie klamú. 

Výskumy ukázali, že muži najčastejšie klamú o svojej výške - pridávajú si centimetre a taktiež o svojej profesii. Ženy si naopak uberajú kilá na váhe a ich fotky sú často upravené.

Klamstvá v správach

Na zoznamkách sa neklame iba v profile,  no aj v osobných konverzáciach. Veľa textových správ pred prvým stretkom je často nepravdivých a nafúknutých.

Ľudia v textovkách najčastejšie klamú o dvoch veciach:

1) O tom, čo robia vo voľnom čase - o tom, ako často chodia do posilňovne; na pivo či dokonca do kostola. Podobne to je aj s koníčkami. Cieľom týchto klamstiev je vytvoriť pocit, že máte rovnaké záujmy.

2) O dostupnosti - sú to vymyslené výhovorky, prečo sa nemôžete stretnúť osobne a prečo nemáte čas odpisovať.

Koľko ľudí na zoznamkách klame?

Našťastie, podvodníkov je na zoznamkách iba 7 %.  To naznačuje, že väčšina ľudí je pravdepodobne čestná.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 14x
Komentáře
Doporučujeme