Blindr Blog
sk cz en
Najhoršie trapasy, aké Slováci zažili na rande
23/08/2020 - 12:34

Opýtali sme sa ľudí zo Slovenska, aké najhoršie trapasy sa im stali na prvom rande.

Na prvom rande sme väčšinou v očakávaní, aká tá druhá osoba bude. Niekedy ide schôdzka úplne super a s druhým si úplne sadnete. Ale inokedy vás dokáže sklamať hneď na začiatku. Aké trápne veci sa stali Slovákom?

„Asi najhoršie rande som zažila pred cca 3 rokmi. Spoznali sme sa cez internet a písali sme si už pár týždňov. Chalan bol úplne super, mali sme toho veľa spoločného a už som sa nemohla dočkať, kedy sa stretneme. Dohodli sme si čas a miesto – mali sme sa stretnúť v kaviarni na námestí. Bola som tam presne a zatiaľ som si sadla. Po pár minútach som ho uvidela. Blížil sa ku mne opitou chôdzou a ja som bola celá vystrašená. Prišiel na naše prvé rande neskutočne opitý, kričal a predvádzal sa. Hovorila som si, že to zvládnem, ale po 15 minútach som odišla a už som mu neodpísala.“ (Kika, 26 rokov)

„Kamarát ma zoznámil s jeho sestrou. Bola veľmi pekná a bola iba o 3 roky mladšia ako ja v tom čase. Boli sme aj s ním na pive a fakt sme sa zabávali. Potom som jej napísal a bavili sme sa spolu dlho do noci. Dohodli sme sa, že by sme to spolu mohli skúsiť a že si dáme rande. Išli sme spolu do reštiky a objednali sme si pizzu na polku. Na svojej polke som chcel aj kukuricu, ktorú ona nemala rada. Keď nám ju doniesli, asi sa pomýlili, pretože bola celá kukuricová. Chcel som to ísť povedať čašníčke, no dievča išlo namiesto mňa. Začala po nej kričať a nadávať jej, že ako si to dovoľuje. Chúďa čašníčka – vyzerala, že sa za chvíľu rozplače. Všetci sa na nás dívali a ja som sa cítil trápne aj za ňu.“  (Matúš, 23 rokov)

„Zavolal som ju do reštaurácie a v pohode sme si objednali jedlo. Po chvíli začala rozprávať o svojich bývalých. Že aj s nimi sem chodila, že si objednali toto a robili hento. Už vtedy som mal chuť odísť. Potom začala rozprávať, že aký bol jej najnovší ex super a že mal motorku. Stále mi vyčítala, keď som nerobil alebo nemal niečo, čo mal jej ex. Bolo to fakt hrozné rande.“  (Jano, 19 rokov)

„S jedným milým chlapcom sme sa išli prejsť do parku a na zmrzlinu. Rozprávali sme sa a smiali. Všetko by bolo dobré, keby ma asi trikrát nenazval iným menom. Zakaždým iným a ani jedno nebolo moje. To je také náročné si zapamätať 5 písmen?“ (Mária, 18 rokov)

„Chalan, s ktorým som bola na rande mi od začiatku prišiel taký divný. Moc sme sa nepoznali a prišlo mi, ako keby ani nechcel byť so mnou. Spýtala som sa ho, či je v poriadku a on sa mi priznal, že je gay. Povedal, že si bol istý už dlhšie, ale nechcel, aby ho ľudia za to odsudzovali (a preto randil s babami).“ (Silvia, 24 rokov)

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 20x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.