Blindr Blog
sk cz en
Neúspech pri hľadaní partnera: Toto sú 3 dôvody, pre ktoré sa vám nedarí!
10/05/2022 - 11:10

Nedarí sa vám nájsť si partnera? Prečítajte si najčastejšie dôvody, pre ktoré ste stále single.

“A ty ešte stále nikoho nemáš?” Krútia hlavou kamaráti a rodina, akokeby nové známosti rástli na stromoch. Veru, nájsť si k sebe dokonalého partnera nie je len tak. Častokrát si však zbytočne sami hádžeme polená pod nohy a máme veľkú zásluhu na tom, že sme stále single. 

 

Aké najčastejšie chyby robíme pri hľadaní partnera? Poďme sa pozrieť na možné dôvody, pre ktoré ešte nemáte nikoho. 

 

Nedostatočne hľadáte 

Čakať, že vám vaša pravá láska padne do náruče pri prechádzke parkom alebo dúfať, že sa do vás okamžite zamiluje suseda pri vynášaní smetí je síce krásne a romantické, no od reality to má častokrát viac ako ďaleko. Veriť na osud je super, no niekedy mu musíte troška dopomôcť. Navštívte miesta, kde je veľa nových zaujímavých ľudí a rozhoďte siete. Medzi takéto miesta patrí napríklad online zoznamka Blindr, váš obľúbený bar či to, kde trávite svoj voľný čas nejakým zaujímavým koníčkom. 

 

Ste príliš náročný

Na svoju potenciálnu polovičku máte až prehnané očakávania. Je dobré, že sa neuspokojíte s hocikým, no nesnažte sa nájsť dokonalosť. Každý z nás má nejaké chyby - takisto aj vy. Zlé stránky sú vec, na ktorej sa dá pracovať a pokiaľ prevažujú tie dobré, nemáte o čom rozmýšľať! 

 

Ste príliš dotieravý
Dávať najavo, ako veľmi nechcete byť sám a potrebujete lásku nie je vždy tá najšťastnejšia voľba. Pokiaľ začnete pôsobiť príliš zúfalo, druhú stranu to môže veľmi rýchlo odradiť. Začne mať pocit, že “vezmete kohokoľvek” len preto, aby ste neboli sám. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 4x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.