Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Neviete sa jej zbaviť? Naučte sa, ako ju odpálkovať!
21/02/2021 - 18:26

Tá, o ktorú máte záujem vás ignoruje, no žena, ktorá vás absolútne netrápi, vám píše každý deň. Klasika. Ako sa zbaviť otravnej baby?

Je úplne jedno, či ste sa spoznali cez internet, na diskotéke alebo ste jej podali balenie chipsov, ktoré jej náhodou vypadlo z košíka. Niekedy sa tam objavia sympatie, inokedy jednoducho nie. Ako dať žene najavo, že o ňu nemáte záujem, a to bez toho, aby ste ranili jej city? 

Prečítajte si našich 5 tipov, ktoré vám pomôžu zbaviť sa extrémne otravnej baby. 

1. Mám frajerku 

Pre baby je často zadaný chalan no-go zóna. Máloktorá žena si chce niečo začať s chlapom, ktorý je vo vzťahu a svoju polovičku naozaj miluje, preto je vzťah jedna z najlepších výhovoriek. Je jedno, že ste úplne sám, babenka nebude chcieť kaziť vzťah. 

2. Na rovinu – nemám záujem

Nebezpečná, no veľmi účinná cesta. Povedzte to žene na rovinu. Myslite však na to, že nie všetky ženy sú schopné prijať nie. Pokiaľ ju naozaj nechcete radiť, dôkladnej jej vysvetlite, v čom je problém. 

3. Odchádzam na dlhú cestu 

Môžu vás povolať do armády, no radšej si vymyslite niečo dôveryhodnejšie. Odchádzate do vzdialeného mesta za prácou a vám by to jednoducho nemohlo fungovať na diaľku? Na to sa naozaj nedá nahnevať. 

4. Dieťa na prvom mieste

Táto výhovorka vám síce neprejde, keď máte 17, no pri vyššom veku ju môžete skúsiť. Dieťa, ktorému sa chcete venovať 24/7 z vás robí milého a starostlivého človeka, no zároveň donúti ženu dať od vás ruky preč. 

5. Dlhoročná kamoška

Ak dotyčnú poznáte naozaj dlho, uhrajte to na silné kamarátstvo. Je pravda, že pokiaľ iskra nepreskočila už pred pár rokmi, pravdepodobne sa nezapáli ani teraz. Svojej kamarátke pripomeňte, akú dobu sa poznáte a čo by to znamenalo pre vaše priateľstvo.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme