Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Poznáte všetky typy rozchodov?
03/11/2019 - 11:29

Rozchody nikdy nie sú ľahké, no je na vás ako sa s nimi popasujete.

Väčšina z nás sa už určite ocitol na mieste človeka, ktorý dostal kopačky. Ľudia ukončujú vzťahy rôznymi spôsobmi, no nie všetky sú ideálne. Či už sa s vami niekto rozišiel cez sms-ku alebo jednoduchol neodpisoval, povedali ste si, že to mohlo byť príjemnejšíe. Poznáte všetky typy rozchodov?

1. Ignorovanie

Zrazu vás vaša polovička začne ignorovať viac ako normálne. Nedvíha vám telefón, neodpisuje na správy a po dvoch či troch týždňoch vám dojde, že je asi koniec. Pri najhoršiou prípade si vás blokne aj na sociálnych sieťach. 

2. Z ničoho nič

Naplánovali ste si romantický víkend a zrazu vám prišla sms, že je koniec? Netrápte sa, aspoň nemusíte tráviť čas s niekým, kto vám o to nestojí.

3. Cez sms alebo Facebook

V dobe týchto moderných technológií je rozchod jednoduchý. Tento spôsob je pre niektorých zbabelcov jasným riešením. Nemusíte sa s ním stretávať, keď musíte čeliť rozhovoru z očí do očí s osobou, s ktorou ste si mesiace či roky vymieňali tajomstvá. 

4. Veď sme si dali iba pauzu

Rozišli ste sa a vrátili k sebe asi už 5-krát? Tento typ vzťahu je toxický a je lepšie, ak sa rozídete. 

5. Odkáže vám to po niekom

Keďže tento človek nie je vôbec odvážny a nedokáže vám to povedať do očí, radšej to odkáže po kamošovi či kamoške. Potom sa dozviete, že sa rozchádzate od jeho sestry, ktorá čaká na zastávke namiesto od človeka, s ktorým ste strávili časť vášho života.

6. Keď to obaja chcete

Keby takto fungoval každý rozchod, na svete by bol iba mier a pokoj. Zavoláte si, stretnete sa a poviete si to z očí do očí. Tí, ktorí to takto spravia sú totálne legendy. Buď aj ty legendov a rozchádzaj sa s ľuďmi tak ako sa patrí.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 15x
Komentáře
Doporučujeme