Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Randím so staršou ženou – nový trend?
24/04/2019 - 14:00

Aj keď sú muži v Hollywoode skôr spájaní s oveľa mladšími ženami či milenkami, nájdu sa aj páry, v ktorých je to presne naopak. Je veľa slávnych mužov, ktorým učarovali staršie ženy.

Britská herečka Kate Beckinsale (45) len nedávno oficiálne predstavila svoj nový objav komika Peta Davidsona (25), s ktorým randí len niekoľko mesiacov. A svet je z tohto páru vo vytržení. Komik sa v TV show Saturday Night Show k ich vzťahu vyjadril: „Náš 20-ročný rozdiel nám je ukradnutý. Ale zase, som v tomto nový. Ak máte otázky ohľadom vekového rozdielu, spýtajte sa Leonarda di Capria, Jasona Stathama, Richarda Gera, Michaela Douglasa...“, vymenoval pár slávnych celebrít, ktorí majú očividne viac skúseností so vzťahmi, v ktorých je značný vekový rozdiel. Všetci už randili či randia s oveľa mladšími ženami. 😄

 

Zdroj: www.instagram.com

 

Určite ste už počuli o love story medzi hviezdou kultového seriálu Hry o tróny Jasonom Momoa, ktorý sa oženil s herečkou Lisou Bonet, kedysi slávnou dcérou doktora Huxtabla zo Show Billa Cosbyho. Lisa je od Jasona staršia o 12 rokov. Instagram je plný Jasonových romantických vyznaní svojej láske Lise. Dokonca sa priznal, že ju stalkuje už od svojich 8 rokov. Vraj sa jej s tým však priznal až po narodení ich druhého dieťaťa, aby ju príliš nevystrašil.

 

Zdroj: www.instagram.com

 

Rovnako spokojne ako Jason sa vo vzťahu s oveľa staršou ženou javí aj austrálsky herec Hugh Jackman, ktorý je od svojej manželky mladší o celých 13 rokov. 6-ročný vekový rozdiel je aj medzi americkou speváčkou J. Lo a jej snúbencom basebalistom Alexom Rodriguezom.

 

Čo je tajomstvo šťastného vzťahu medzi staršou ženou a mladším mužom?

 

Muži, ktorí žijú so staršími ženami vyzdvihujú výhody ich partnerského spolužitia. Hovoria, že v ich vzťahoch je oveľa menej drámy, viac pohody a príležitostí na rast. Jednu z veľkých výhod, ktoré však označujú je aj sex.  Podľa nich je sex so staršími ženami jednoznačne lepší. Randenie so staršou ženou je fantáziou asi každého mladého muža. No na to, aby sa z randenia vyvinul vážnejší vzťah, je treba viac ako len dobrý sex.

 

Tu sú dôvody, kvôli ktorým sa muži rozhodujú pre staršie ženy:

 

- Staršie ženy vedia čo chcú  - nehrajú hry, muži môžu lepšie prejaviť čo chcú a po čom túžia

- Staršie ženy sú skúsenejšie – či už so vzťahmi, v randení či milovaní. Ak randíš so staršou ženou, vysoko pravdepodobne sa naučíš jednu či dve nové veci. 😄😄

- Získaš novú perspektívu – každý vzťah ťa naučí niečo nové. Zoznamovanie sa so širším spektrom žien ťa naučí veľa aj o sebe, o tom, kto si a čo ťa v živote robí šťastným.

- Staršie ženy sú vyspelejšie – menej hádok, „riešenia“ a celkového pokoja. Čím sme starší, tým nás menej priťahuje dráma a chceme si len užívať život a vzťah ako taký.

- Starším ženám sa mladší muži páčia – je to sexy, keď 40-ročnú balí 30-ročný. A aj keď ich to priťahuje,  neznamená to ešte, že majú záujem o randenie s „chlapcami“. Chcú silných a vyspelých mužov. 💪💪

 

Naša rada na záver – ak chceš zbaliť staršiu ženu, musíš jej ukázať, že si chlap a vekový rozdiel nevnímaš. Ako to urobiť? Pre začiatok reč tela a očný kontakt urobia to „kúzlo“. Ukážte nimi svoje sebavedomie a odhodlanie. Táto kombinácia sebaistej reči tela a očného kontaktu ju privedie k tomu, aby zistila, že ste presne ten silný chlap so sebadôverou, ktorého chce.

 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 17x
Komentáře
Doporučujeme