Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Spúšťače rozchodov (podľa znamenia)
26/01/2020 - 10:15

Dnes sa dočítate, čo všetko môže ľudí vyviesť z miery natoľko, aby sa rozišli.

Existujú rôzne spúšťače rozchodov a pre každého to môže byť niečo iné. Pre niekoho to môže byť nevera a pre iného zase nejaká maličkosť. Toto sú spúšťače rozchodov podľa znamenia:

Vodnár

Váš dôvod na rozchod je ten, že vám partner nevenuje dostatok času. Vodnári sú radi, keď im niekto venuje pozornosť. Pokiaľ je váš partner neustále odcestovaný alebo má veľa práce, vášmu vzťahu to neprospeje.

Ryby

Stres môže zapríčiniť koniec vášho vzťahu. Či už je to stres z práce alebo školy. Keď viete, že je na vás nátlak, necítite sa dobre a máte chuť ukončiť všetky vzťahy.

Baran

Rozišli by ste sa s niekým, keby za vami uháňal. Vo vzťahu potrebujete hlavne slobodu a pokiaľ vám ju partner nedáva, nemá cenu pokračovať.

Býk

Ak by vám bol niekto neverný, je jasný koniec. Mnoho ľudí by partnerovi dalo druhú šancu, no u vás neverou totálne prehral.

Blíženci

Vzťah by ste ukončili, keby bol váš partner pesimista. Ste vždy pozitívne naladená a zlé myšlienky by vás iba rozhodili.

Rak

Dôvod na rozchod by ste videli vtedy, keby k vám nebol partner úprimný. Úprimnosť je pre vás základným pilierom dobrého a zdravého vzťahu.

Lev

So svojím partnerom by ste sa rozišli kvôli tomu, že by vám nedôveroval. Ak by vás partner zakaždým podozrieval a vôbec vám nedôveroval, nebolo by vám to príjemné.

Panna

Jasný koniec by bol, keby váš partner neustále rozprával. Síce aj Panny rady rozprávajú, no niekedy si treba užiť aj ticho.

Váhy

Rozišli by ste sa s niekým, pokiaľ by vôbec nemyslel na budúcnosť. Vy už rozmýšľate nad svadbou, no vášho partnera to vôbec nezaujíma.

Škorpión

Dôvod na rozchod by bol, keby vám partner nerozumel a nemali by ste spoločný humor. Však čo by to bol za vzťah, keby ste sa nemali o čom rozprávať?

Strelec

S partnerom by ste sa rozišli, ak by nerešpektoval vaše názory. To, že by ich nechápal, by vám veľmi ublížilo.

Kozorožec

Ak by vás vzťah vyčerpával, ihneď by ste ho ukončili. Máte veľa energie, no ak by vás partner o všetku pripravoval, neprospelo by vám to.

 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme