Blindr Blog
sk cz en
Ste single? Na toto by ste sa mali zamerať!
02/08/2022 - 15:59

Aj vy ste sa opäť ocitli v single svete? Prečítajte si, na čo by ste mali upriamiť pozornosť.

Ocitli ste sa náhle v divokých vodách single sveta a nechcete ešte riešiť “ryby”, ktoré v ňom plávajú? Nevadí! Prišiel čas zamerať sa na seba. Nasledujúce aktivitky sú vhodné pre všetkých nezadaných, ktorí si chcú vyplniť čas niečim zaujímavým bez toho, aby sa hneď hnali do nového vzťahu. 

 

Začnite športovať

Skvelý spôsob, ako sa dostať cez predchádzajúci vzťah je šport. Vďaka športu si vyčistíte hlavu, vybijete energiu a spravíte niečo prospešné pre svoje telo. Ak vás nebaví nijaký konkrétny šport, skúste napríklad fitko, beh alebo dlhé prechádzky. 

 

Niečo pre svoju myseľ

Nájdite si nové hobby, pri ktorom musíte rozmýšľať. Začnite sa učiť nový jazyk, prihláste sa na šach alebo jednoducho lúštite krížovky. Týmto spôsobom oprášite mozgové závity, precvičíte si pamäť a budete sa cítiť výrazne lepšie. 

 

Nezanedbávajte psychickú pohodu
Dať do poriadku psychiku vám možno zaberie viac času, avšak, svoje psychické zdravie by ste takisto zanedbávať nemali. Zrelaxujte sa, vybehnite do prírody alebo si dajte terapeutický shopping. 

 

Stretávajte sa

Nájsť si dostatok času na rodinu a priateľov vie byť popri vážnom vzťahu často problematické. Rozchod berte ako príležitosť opäť nadviazať kontakty a tráviť čas s ľuďmi, s ktorými ste sa predtým nevedeli stretnúť.

 

Meňte a opravujte

Popresúvajte nábytok v byte, vylepšite si šatník alebo si kúpte niečo, po čom ste už dlho túžili. Rozchod je zmena, ktorá zasiahne všetky aspekty vášho života. Je preto veľmi dôležité, zbaviť sa starých myšlienok a nepotrebných vecí, ktoré vám môžu osobu pripomínať. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.