Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Typy mužov – manipulátorov, na ktorých okamžite zabudnite!
24/03/2019 - 11:01

Poznáme ich všetky. Sú okúzľujúci, milí, majú pekné reči... a dokonale nám zlomia srdce! Viete odhaliť mužov – manipulátorov?

Každá z nás sa pri hľadaní Pána Dokonalého určite neraz stretla s typom chlapa, ktorý na prvý pohľad vyzeral ako ideálny materiál na randenie, no po čase sa ukázalo, že je presný opak. A my, sklamané, ublížené a zmanipulované sme ostali plakať so zlomeným srdcom.

O ženách sa častokrát hovorí ako o potvorách, ktoré svojimi „taktikami“ získajú vždy to, čo chcú. Bohužiaľ, toto sa nedá špecifikovať iba na ženské pokolenie. Mužov – manipulátorov môžete stretnúť naozaj hocikde, v kaviarni, v bare, v obchode, či v kine. Na tieto typy si dávajte pozor.

Princ Krasoň

Stretli ste sa, spoznali, všetko je proste dokonalé. On je pravý gentleman, vyzerá ako z časopisu, pútavo rozpráva a vy visíte na každom jednom slove. Je jedno, čo urobí, pri všetkom vyzerá neuveriteľne. Naozaj nechápete, prečo vás pred ním varovali kamošky, sestra, mama, babka a dokonca aj suseda, ktorá sa pred týždňom prisťahovala. Potom príde ten zlom, keď sa len tak z ničoho nič prestane ozývať a vy naozaj nechápete prečo. Zo zlomeným srdcom si trieskate hlavu o stenu a zaprisahávate sa, že takémuto typy už v živote nenaletíte. Avšak, po čase sa scenár opakuje, lenže s iným mužom. Prečo je to tak?

Nie všetky zlé reči sú iba závisť. Pokiaľ vás celé okolie odrádza, neznamená to, že nechcú, aby ste bola šťastná. Prvotné pobláznenie nám bráni vidieť veci, ktoré si ostatní všimnú v priebehu pár minút. Ak nejakého takéhoto „princa“ stretnete, poriadne si ho preklepnite.

Dnes pozývaš ty

Samozrejme, žena by nemala byť tou, ktorá si nechá od muža všetko platiť. Samostatnosť a finančná nezávislosť sú jednými z najhodnotnejších vlastností, ktoré môžete nadobudnúť. Avšak, nemalo by to byť ani opačne. Stretli ste chlapa, s ktorým ste boli pár krát na rande, no vždy si „zabudol peňaženku“, „nemal pri sebe hotovosť“ alebo použil podobné výhovorky? Pravdepodobne sa jedná o typ prísavníka, ktorý rozhodne neplánuje za váš vzťah utratiť ani euro. Čo by nebolo až také zlé, keby celá finančná zodpovednosť nevisela na vás...

Životná láska

Poznáte sa len pár dní a už vám povedal, že vás miluje a ste tá pravá? A vy mu ešte aj veríte? Nie, nie, NIE!! Nikto nie je schopní zamilovať sa v priebehu sekundy a pokiaľ aj áno, nebude to trvať dlho. Ak aj dotyčný o svojim pocitoch neklame (čo sa naozaj stáva iba málokedy), jedná sa iba o prvotné pobláznenie, ktoré vyprchá rýchlosťou svetla. Pravdepodobne mu však ide o niečo, čo nemôže mať a myslí si, že hrou na city to získa.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 16x
Komentáře
Doporučujeme