Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
V zoo si môžete pomenovať švába po vašom ex a oni ho dajú zožrať surikate!
10/02/2020 - 10:54

V známej ZOO v El Pasu môžete pomenovať švába po vašom ex. Oni ho na Valentína dajú zjesť surikate!

Blíži sa deň svätého Valentína. Všade sú bonboniéry v tvare srdiečok, plyšový mackovia a kytice ruží. Aj vy hľadáte dokonalý darček na Valentína?  Pokiaľ je to darček pre vás alebo pre vašu naj kamošku máme pre vás skvelý tip.

Zoo v Texase sa chcela dostať do povedomia ľudí a darí sa im to výborne. Už minulosti organizovali túto akciu. Stačilo napísať meno svojho ex na ich Facebookovu stránku a už iba čakať do 14. februára. Udalosť sa nazýva Quit bugging me, čo v preklade znamená niečo ako Prestaň ma otravovať ako šváb. Tento rok sa však zatiaľ nominácia mien na Valentínske menu tají. Avšak 14.2. si môžete pozrieť v živom prenose ako si surikata pochutnáva na šváboch. Po chvíli sa na obrazovke začnú objavovať mená a prvé písmená priezvisiek tých, ktorí vás v uplynulom roku otravovali.

„Je to zábavný spôsob ako do každodenných aktivít zapojiť komunitu,“ povedala koordinátorka tejto zoo Sarah Borrego. „Surikaty veľmi radi papajú šváby na desiatu a ako inak osláviť Valentína, než tým, že ich nakŕmite švábom pomenovaným po vašej bývalej polovičke.

Táto texasská zoo nie je jediná, ktorá ponúka takúto oslavu sviatku zamilovaných. Napríklad v Hemsley Conservation Center v Kente v Anglickusi pomenujete švába po vašom ex výmenou za dobročinný príspevok. A v zoo v Bronxe môžete svojej polovičke dovoliť, nech si pomenuje miestneho švába práve po ňom alebo nej. Vraj je takýto dar lepší, pretože nie diamanty, ale šváby sú veční. K tomu môžete milovanej osobe dať aj certifikát o švábom krste a k tomu pridať ponožky s motívom švába alebo sviečku s vôňou švába zvanou Eau De Roach.

 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme