Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Vedci zistili, akí muži sú najatraktívnejší!
17/05/2020 - 07:08

Chcete byť viac atraktívnejší pre ženy? Tak berte do rúk rukavice a nejaký prostriedok na umývanie!

Veľmi veľa mužov naozaj nemá rado upratovanie, žehlenie alebo vysávanie. Je to normálne, keďže pri týchto prácach si väčšinou predstavíme ženu, no nie? Avšak odborníci zistili niečo naozaj zaujímavé. Vedci zistili, že muži, ktorí sa podieľajú na domácich prácach, sú pre baby o dosť atraktívnejší.

Vďaka dvom sociológom – Scottovi Coltraneovi a Michele Adamsovej – sa zistilo, že ženy označujú mužov, ktorí vykonávajú viac domácich prác, za príťažlivejších a mnoho žien ich vyhľadáva.

Analýza

Analýza vraví, že nie je pravda, že muži sú alebo môžu byť považovaní za menej mužných, ak pravidelne preberajú zodpovednosť za domáce práce -  ako je staranie sa o dieťa, robenie večere alebo umývanie podlahy. Realita situácie je úplne opačná, pretože sú práveže naozaj príťažliví a dokonca posilniť ich vzťahy s rodinou.

Deti

Malí chlapci si navyše berú príklad zo svojho otca. Dáta tiež ukázali, že deti v škole, ktoré robia domáce práce spolu so svojimi rodičmi, lepšie spolupracujú so svojimi rovesníkmi a rozvíjajú viac priateľstiev ako deti, ktoré to nerobia. Navyše je tiež menej pravdepodobné, že neposlúchajú svojich učiteľov, neochotne sa učia v triede alebo sú depresívne. To je dieťa, ktoré by takmer každý považoval za milé a rád by sa s ním stretával.

Ďalšie výskumy

Odborníci z Council of Contemporary Families zistili, že páry, ktoré spolu robia domáce práce, sú spokojnejšie vo všetkých stránkach ich manželstva.

Psychológ Dr. Gottman zasa zistil, že manželky považujú účasť ich partnerov na domácich prácach ako znak lásky – čo ich k nim logicky viac priťahuje.

Takže páni, myslím, že je jasné, čo treba začať robiť. Zoberte do rúk vysávač a s radosťou upratujte!

Na záver ešte otázka na vás – Upratujete spolu so svojimi polovičkami? Aké práce robíte najradšej?

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 29x
Komentáře
Doporučujeme