Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Viete sa bozkávať? Prečítajte si naše tipy na nezabudnuteľné bozkávanie sa!
23/01/2019 - 09:16

Tak džentlmeni, ruku hore, kto z vás si myslí, že sa vie bozkávať? Áno, áno...každý muž je presvedčený, že je v tejto oblasti neprekonateľný ako Casanova. No zamysleli ste sa už niekedy nad tým, aká by bola spätná väzba od vašich doterajších partneriek? Ak by všetky vaše doterajšie „bozkávacie“ známosti mali ANONYMNE odpovedať na anketovú otázku „Aký som bol v bozkávaní?“, aký by bol jej výsledok?

Nuž ak netipujete, že by každá dotazovaná dáma odpovedala „výborný!“, prečítajte si len tak pre istotu naše tipy ako sa v bozkávaní môžete zlepšiť. Pokiaľ teda netrpíte filemafóbiou – fóbiou z bozkávania sa.

 

Tip č. 1:

Predtým ako sa vôbec pustíte do bozkávania, uistite sa, že priblíženie sa k osobe vášho záujmu bude pre vás oboch príjemné. Inými slovami, že sa obaja chcete bozkávať! A pozor, dámy zbožňujú voňavých mužov!! Vôňa čerstvo umytých zúbkov, ale aj celej vašej telesnej schránky urobí so ženskou vášňou veci nevídané. Mimochodom, vedeli ste, že jeden bozk môže obsahovať až 278 rozličných baktérií, z ktorých 95 % nie je nebezpečných? Tak, aby aj tých zvyšných 5 % vašej polovičke neuškodilo, je potrebné zaradiť hygienu na popredné miesto.

 

Tip č. 2:

Pery sú mimoriadne zraniteľné a zároveň citlivé miesto. Sú dokonca 100 krát citlivejšie ako končeky vašich prstov. Myslite na to, ak ich máte práve vysušené. Aj pre bozkávanie sa je dôležité udržiavať správny pitný režim, a pre istotu mať pri sebe balzam na pery. Bozk s ľahkým „šmirgloidným“ zakončením by asi neskončil v spomínanej ankete nijako slávne, však?

 

Tip č. 3:

Buďte počas bozkávania sa empatický. Vnímajte druhú stranu. Ak máte pocit, že začala zhlboka dýchať nosom, asi má pocit plných úst a treba jej dať možnosť si vydýchnuť...a sa poriadne nadýchnuť. Nechcete sa prebozkávať do jej bezvedomia.  

 

Tip č. 4:

Používajte ruky, nielen pery. Pritiahnite si polovičku za krk bližšie k sebe. Ruky môžu vášeň medzi vami len zvýšiť, ak budete vedieť kam s nimi – v správny čas by mali byť na správnom mieste (ak viete čo myslím).

 

Tip č. 5:

Mali ste cesnak či cibuľu vo vašom burgeri? Prosím, len to nie!! Ani najsilnešia pepermintová žuvačka vám nezlepší šance, idete na istú prehru. Pri výbere obeda v táckarni je potrebné myslieť na to, kam budú smerovať vaše kroky po práci...a hlavne za kým.

 

 

Nezabudnite, nikto učený z neba nespadol. Tak ako pri bicyklovaní, aj tu vám tréning môže len pomôcť zlepšiť vaše výsledky. Nakoniec, trénovať bozkávanie je určite príjemnejším druhom športu. Áno, športu! Jeden malý bozk vám spáli 3 kalórie. A sme opäť pri zdraví - bozkávanie je skrátka super z viacerých hľadísk! Treba len vedieť ako ním vašu polovičku potešiť.

 

 

Foto zdroj: www.pexels.com

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme