Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Začiatok konverzácie na online zoznamke: Aké témy sú tabu?
13/12/2020 - 19:04

Našli ste na online zoznamke niekoho zaujímavého a rozmýšľate, ako formulovať prvé vety? Týmto témam sa radšej vyhnite.

Zaujať niekoho na online zoznamke je podstatne ťažšie, ako to urobiť v reálnom živote. Druhá strana cez text totiž nevidí vašu charizmu, očarujúci úsmev alebo gestikuláciu. Váš úspech závisí od toho, čo dotyčnej alebo dotyčnému napíšete.

Ako aj v bežnej konverzácii, aj tá cez internet má svoje pravidlá. Sú isté témy, ktorým by ste sa mali na začiatku online rozhovoru vyhnúť. Poďme sa na ne pozrieť.

Osobné údaje

Prehodíte pár viet a už sa pýtate na jeho/jej celé meno, adresu alebo kam chodí do školy? Aj napriek tomu, že otázky možno nemyslíte zle, takýto spôsob komunikácie môže vyznieť stalkersky. Osobe na opačnom konci začne okamžite v hlave blikať kontrolka a spustí sa lavína myšlienok a modelových situácií o tom, prečo to asi potrebujete vedieť. Pre vás to neznamená nič dobré.

Detaily z minulosti

Vedieť, koľko mala vaša nová internetová láska partnerov je určite dôležité, no v žiadnom prípade sa to nepýtajte hneď v prvý deň. Takáto informácia je veľmi osobná, preto počkajte na ňu/ na neho, dokým sa rozhodne, že vám dôveruje.

Kontroverzné témy

Je skvelé, že vás zaujíma politika a postavenie žien a hľadáte si k sebe človeka, s rovnakým názorom. Pýtať sa hneď na spoločenské témy však nie je najšťastnejšia voľba. Začnite konverzáciu niečím jednoduchším, čo nevyvolá napätie.

Aké témy sú vhodnejšie?

Rozhovor môžete začať napríklad nasledujúcim spôsobom:

- spýtajte sa aký mal/a deň

- zaujímajte sa o to, čo práve robí

- spýtajte sa na plány na víkend alebo nadchádzajúce obdobie

- porozprávajte sa o hobby, obľúbených filmoch alebo jedle

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme