Blindr Blog
sk cz en
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
Sex na treťom rande?

Ste na rande a cítite sa fajn. Prichádza ďalšia schôdzka ste celý v napätí, ako dopadne. Potom prichádza tretie rande a vy teraz neviete, čo máte očakávať. Čo očakáva ten druhý a čo je vlastne zaužívané na rande, keď sa stretávate už nejaký ten čas.

Niektoré stereotypne zaužívané pravidlá môžu niekomu vyhovovať a niekomu zas naháňať hrôzu. Nie každý sa chce s tým druhým vyspať už na tretej schôdzke, ale ako dať vlastne najavo, čo chceme a čo nie, aby sme nevyzneli trápne, unáhlene, alebo naopak frigidne?

Komunikácia

Ľudia, ktorí pochodili už nejedno rande sa vedia v týchto veciach obracať a jasne vedia dať najavo čo áno a čo nie. Ak ale s randením iba začínate, môžete sa cítiť trápne, keď nie ste na niektoré veci ešte pripravení. Najdôležitejšia je komunikácia. Snažte sa jasne a čo najrýchlejšie povedať, čo chcete a čo potrebujete.

Keď je pre vás sex na treťom rande skoro, treba to dať najavo, lebo nikdy neviete, čo druhá osoba čaká. AK naopak je pre vás normálne, že sex príde už na prvom rande, taktiež to treba s dotyčnou osobou prebrať už predtým, nech obidve osoby vedia, či sú na jednej vlne.

Komunikácia sa týka samozrejme aj iných vecí. Ak zistíte, že je pre vás prirodzené vyjadriť svoje túžby a obavy práve tejto osobe, môžete si byť istí, že tento vzťah bude mať budúcnosť.

Reč tela

Ak v komunikácii nie ste až tak dobrí, vyskúšajte reč tela. Takáto komunikácia je veľmi jednoduchá a dá sa z nej niekedy zistiť viac, ako zo slov. Letmé dotyky, hranie sa s vlasmi, špúlenie perí u žien, ale časté chichotanie sa prezrádza veľa. Osoba, ktorá prejavuje takúto reč tela, má isto nejaký cieľ, ktorý veľmi ľahko môže skončiť v posteli.

Ak naopak má vaše rande stále nervózne pohyby, pozerá sa na hodinky, má zovreté ruky, alebo si podopiera hlavu, pravdepodobne nemá o nič viac, ako rozhovor záujem, alebo je pre túto osobu vaše rande nesmierne nudné.

Ani vtedy nič nie je stratené a môžete sa snažiť zaujať, aj keď to môže vyzerať beznádejne.

FIND OUT WHAT'S UNDER THE MASK...
As they say, do not judge the book by the cover. Reveal what is really important. Reveal the character! Meet people, new friends and love, first even without seeing each other's face. Blindr is a social and dating network with a unique opportunity to meet via online blind date.
I want to try it out
Comments: 0x
Shared: 0x
RECCOMENDED
Comments
RECCOMENDED