Blindr Blog
sk cz en
Zaručené tipy, jak váš rozkrok udělat větším!
26/05/2017 - 09:04

Nejste obdařený tak, jak byste si přál? Jste na tom pravděpodobně jako většina chlapů, jen o tom nevíte.
Nejste obdařený tak, jak byste si přál? Jste na tom pravděpodobně jako většina chlapů, jen o tom nevíte. Možná o své velikosti jen hodně pochybujete? Tak či onak je tento článek právě pro Vás!  

Poradíme vám, jak dosáhnout toho, aby vaše dolní partie vypadaly opticky větší a vy se tak cítili sebejistější. V dnešní době existují metody a nástroje k tomu, abychom tenhle zdánlivý problém s jistotou vyřešili. Populární rčení říká: "Mít o centimetr víc, tak je z vás král! Mít ale o centimetr méně, tak je z vás královna". Dobře, není to příliš vkusné, nicméně trefné! Pojďme si tedy říct, jak z vás udělat krále!
 
 
TIP 1. POZICE, ULOŽENÍ A ZABALENÍ

Váš rozkrok bude vypadat větší, když bude všechno hezky pohromadě, než aby to lítalo kolem a kolem. Na to, aby váš "balíček" vypadal větší, musí vaše spodní prádlo umět tyto tři věci: 1. Udržet vše pohromadě 2. Nadzvednout to 3. Vystrčit vše dopředu. Kromě funkčního prádla toto umí i různé doplňky jako například pásek "C-STRAP" nebo tvarovací vložka pod prádlo "WONDERBRO".

TIP 2. OHOLTE TO ROŠTÍ!

Výrazné ochlupení nemá nikdo příliš v lásce.  Pokud o tom pochybujete, zeptejte se na názor třech lidí kolem vás a bude vám to hned jasné. Nejen, že neudržované pubické ochlupení většinu lidí odrazuje, ale také opticky zmenšuje vaše přirození. Čím je pubické ochlupení kratší, tím bude vaše nádobíčko vypadat větší!

 

TIP 3. TYPY SPODNÍHO PRÁDLA

Volné trenýrky jsou dobré na doma. Ale pokud chcete udělat lepší dojem, je potřeba zvolit si vhodné prádlo. Kromě volných trenýrek existují tři typy spodního prádla. Boxer brief, Trunks a slipy. Každý s těchto třech typů má trochu jiné vlastnosti a hodí se na různé příležitosti.  Pro dosažení největšího objemu je ale vhodné zvolit si slipy. Ty už díky svému trojúhelníkovému tvaru přitahují pozornost. Z hlediska proporcí pro požadovaný efekt je trojúhelník úplně nejlepší! Dle ankety oblíbeného e-shopu s pánským spodním prádlem menage.cz ale mnoho mužů  slipy nenosí a spíše upřednostňuje boxerky nebo Jocksy. Pokud i vy slipy nenosíte, zvolte raději "Trunks" než-li klasické Boxer Brief. Trunks mají totiž kratší nohavičku a vaše přirození bude lépe vidět. A o to nám přeci jde, ne?

  

TIP 4. FUNKČNÍ PRÁDLO 

Pokud neznáte spodní prádlo s "funkcí", tak jsme rádi, že vám ho můžeme přestavit! Bez něho by se nám totiž požadovaného efektu nepodařilo dosáhnout. Existuje mnoho různých "vychytávek", které dělají přesně to, co potřebujeme.  Na to, abychom mohli mít přirození pěkně kompaktní, nám pomůže spodní prádlo, které je na to speciálně střižené a ušité. Uvnitř moderního pánského prádla tak můžete nalézt různé anatomicky tvarované kapsy a podpůrné systémy, které nejen zvýrazní přirození, ale jsou dostatečně pohodlné pro každodenní nošení!

Prádlo s funkcí - jak by se mohlo zdát, nemá jen estetický charakter. V té, či oné podobě toto prádlo hodně používají i sportovci. Všimli jste si někdy při sledování atletiky, jak závodníkům "vystupuje" přirození do popředí? Kvůli komfortu při závodění používají sportovci spodní prádlo, které vše drží vepředu a přirození nepřekáží. A to je právě ten efekt, který chcete dosáhnout i Vy!

Speciální pásek uvnitř spodního prádla používá i oblíbená značka C-IN2. Nazývají ho Sling Support. Prádlo s tímto systémem má uvnitř  zabudovaný měkký elastický pásek, který je našitý na pásu kolem pasu. Když chcete mít dolní partie objemnější, páskem si vše obepnete. Pásek vše nadzvedne a vysune dopředu. Mají ho například i tyto boxerky a slipy "C-IN2 CORE".

 


STEALTH - TAJNÁ ZBRAŇ OD PASU DOLŮ!

Existuje ale dokonce i nová pomůcka po muže, kteří chtějí zvýšit sebedůvěru a sex-appeal. Díky nošení Stealthformen, dochází k mechanickému natahování penisu, čímž se v průběhu času, dosáhne prodloužení ochablého penisu až o několik centimetrů. Stealth je revoluční pomůcka v oblasti zvětšování penisu, která podporuje vaši anatomii tím nejpřirozenějším způsobem. Skládá ze několika částí, z nichž hlavní je elastický rukávek,  který obepíná genitálie a penis.  Ten v kombinaci s ostatními prvky prodlužuje penis a současně přidává další obvod pro delší a tlustší profil. Navíc vám Stealth naplní spodní prádlo do doby, než splní svůj účel a prodlouží vám penis. Více informací o Stealth-u naleznete zde.

 

  

 

TIP 5. NA BARVĚ ZÁLEŽÍ! 

Poslední radou, jak váš rozkrok udělat větší, je správně zvolená barva prádla. Černá je vůbec ta nejhorší. V černé se opticky všechno slije a ztratí na objemu. Jen si vzpomeňte, jak ženy rády nosí černou. Je to kvůli tomu, aby schovaly těch pár kilo navíc. Nám jde ale o přesný opak! Proto, čím světlejší barva, tím bude efekt kterého chceme dosáhnout větší! Posuďte sami. Který rozkrok se vám na fotkách níže zdá objemnější? 

  

 

EXTRA TIP: I ZADEK JDE VYLEPŠIT! 

Luxusní italská značka D.HEDRAL přináší patentovanou kolekci spodního prádla "Gigolo Joe II".

Tato technologie nazývaná "AngleFit" se vyznačuje  jedinečným způsobem bezešvého tkaní, díky čemu se toto prádlo stane Vaší druhou kůží. Toto spodní prádlo má navíc i nepřehlédnutelnou termopásku ve tvaru Y. Páska napíná látku a ta lépe přilne k vašim křivkám. Výsledkem je ještě hezčí a kulatější zadek! Závěrem zbývá dodat, že ať už tam dole toho máte více nebo méně, spodní prádlo by nemělo být staré. Vytahané nebo naopak seprané prádlo dělá přesný opak toho, co by mělo dělat. Všichni přeci chceme ukázat to co máme v nejlepším možném světle. Naštěstí teď už víte jak na to. Vítejte ve světě králů!

  

 

Zaujal vás teto článek? Podívejte se ještě na více rad a tipů od experta na pánské spodní prádlo MÉNAGE.CZ

SPOZNAJ ČO JE POD MASKOU...
Ako sa hovorí, nesúď knihu podľa obalu. Spoznaj to, čo je naozaj dôležité. Spoznaj charakter! Zoznám sa s ľudmi, novými priateľmi a láskou, aj bez toho, aby ste sa hneď videli. Blindr je zoznamovacia sociálna sieť s možnosťou zoznámiť sa cez online rande na slepo.
Chcem to vyskúšať
Komentované: 0x
Zdieľané: 0x
Komentáre
Odporúčame

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.