Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
3 rady pre zlomené srdce
26/12/2017 - 16:32

Tento raz sa pocitmi po rozchode nenechajte prevalcovať. Urobte to inak.

1.      Ste voľná, hurá!
Sadnite si za stôl a spíšte si veci, ktoré ste vždy chceli zažiť. Ste bez záväzkov, ste len sama za seba. Poďte do toho! Bod po bode si nechajte prejsť hlavou, čo všetko vám môže ponúknuť fakt, že žijete sama. Verte či nie, ak si posedíte pri stole pol hodinku, určite ho zaplníte skvelými nápadmi. Ani tým poriadne bláznivým nedávajte hneď zbohom.

 

2.      Výzva!
Dajte si výzvu, na ktorú ste si nekdy netrúfli. Z ktorej máte možno strach, napriek tomu vás láka. Niečo výnimočné, čo si od vás žiada prekonanať svoje hranice. Pri ich zdolávaní nebudete myslieť na lásku ani na zlomené srdce, budete myslieť na seba a na to, či to dokážete. Nehovorte si, že je to neprekonateľné, naopak, povzbudzujte samú seba, že niečo pre vás skutočne „veľké“ dokážete.

 

3.      Do diaľok!
Zmena prostredia je to, čo po rozchode potrebujete. A nejde o predĺžený víkend v susednom meste! Pred zlomeným srdcom utečte niekam ďaleko. Ak vám to umožní vaša povaha, choďte. Vyskúšajte prácu v zahraničí, jazykový pobyt či dobrovoľnícku prácu kdesi „mimo bežný dosah“. Znie to bláznivo? Naopak. Máte jedinečnú príležitosť odpútať sa od miest, kde ste žili s človekom, ktorý odhodil vašu lásku. Spomienky nechajte za dverami bytu a vyleťte z hniezda.

 

Zdroj: www.independent.co.uk

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme