Blindr Blog
sk cz en
Najväčšie chyby na prvom rande: Čomu sa vyhnúť?
14/05/2023 - 12:23

Chystáte sa na prvé rande? Prečítajte si, akým chybám by ste sa mali vyhnúť.

Na prvom rande sa snažíme zaujať partnera a naplniť jeho očakávania. Chceme, aby všetko prebehlo hladko a my sme zanechali čo najlepší dojem. Samozrejme, nikto sa nemusí pretvarovať alebo hrať na niekoho, kým nie je. Dôležité je ukázať zo seba to najlepšie.

Akým chybám sa teda na prvom rande vyhnúť a čo rozhodne nerobiť? Poďme sa pozrieť, ktoré veci sú jednoznačne no-go a pre druhú stranu môžu pôsobiť nepríjemne a odstrašujúco.

 

Prílišné sebavedomie

Sebadôvera je atraktívna vlastnosť, ale prehnane sebavedomý prístup môže byť na prvom rande nevhodný. Vyvarujte sa extrémne sebavedomým až arogantným výrokom, ktoré by mohli pôsobiť ako namyslenosť. Namiesto toho skúste byť prirodzený, autentický a dajte druhému priestor na vyjadrenie.

 

Neustále telefonovanie

Jedna z najčastejších chýb je neustále sledovanie telefónu. Takéto správanie môže vyslať správu, že pre vás partner nie je dostatočne dôležitý. Zakaždým, keď s niekým hovoríte alebo píšete textovú správu, ukazujete, že nie ste prítomný v súčasnej chvíli a nevenujete sa konverzácii.

 

Monológ o sebe

Je dôležité zdieľať informácie o sebe, ale vylúčiť druhú osobu z konverzácie je obrovská chyba. Dôležité je nadviazať vzájomnú komunikáciu a ukázať interest aj o druhú stranu. Nezabúdajte na otázky a prejavte záujem o odpovede.

 

Neúprimnosť

Úprimnosť je základom zdravej komunikácie a vzťahu. Ak sa na prvom rande snažíte prezentovať inak, než aký v skutočnosti ste, to môže viesť k sklamaniam a problémom v budúcnosti. Predsa len, pravdivá a otvorená komunikácia je kľúčom k zdravému vzťahu.

 

Nezodpovedné správanie

Nedodržiavanie dohodnutých plánov, času príchodu alebo nedostatočná starostlivosť o partnera môže vzbudiť dojem nezodpovednosti. Prejavte ohľaduplnosť a dodržiavajte dohodnuté termíny. Venujte partnerovi svoju plnú pozornosť a preukážte mu, že vám na tomto rande zaleží. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.