Blindr Blog
sk cz en
5 koníčkov, ktoré vám pomôžu zbaliť babu
30/08/2020 - 10:43

Chcete sa naučiť niečo nové čím zaujmete ženu? Tak potom ste tu správne!

Pre baby je celkom dôležité to, aby mal muž nejaké záujmy. Nemusí teraz vedieť všetko, ale je dobré, pokiaľ má aspoň zopár hobby. Žiadna nechce takého, ktorý celé dni presedí pri telke a hovorí, ako sa nudí. Pokiaľ ste si ešte nenašli to pravé, môžete skúsiť niečo z tohto zoznamu a zaručene tým zaujmete ženu!

Varenie či pečenie

To, že sa musíme najesť je naša základná potreba. Pokiaľ sa ale naučíte, ako majú ísť suroviny dokopy a ako vytvoriť dokonalé jedlo takmer z ničoho iba vám to prospeje. Je naozaj milé, keď chlap pripraví jedlo namiesto ženy. Môžete pripraviť dobré jedlo a pozvať babu na večeru – určite bude nadšená.

Čítanie

Tento koníček nevyžaduje nič iné, iba čas. Knižnice stále existujú a môžete si tam skočiť pre nejakú dobrú kriminálku. Možno si myslíte, že čítanie nie je pre vás. Je to pravdepodobne pre to, lebo ste ešte nenašli knihu, ktorá by vás bavila a ktorá by vás do svojho sveta úplne vtiahla.

Šport

Ak sa chcete cítiť lepšie a zlepšiť si svoju kondičku, super nápad je začať športovať. Môžete si vybrať od futbalu a hokeju, cez behanie či plávanie, až po golf či turistiku. Možností je naozaj neskutočne veľa a máte si z čoho vybrať. Začnite športovať a zavolajte aj vašu polovičku a možno si nájdete spoločné hobby!

Paintball

Na tento koníček budete potrebovať trochu viac peňazí – na vybavenie a zarezervovanie priestoru. Avšak pri hraní v tíme sa naučíte nové zručnosti v oblasti plánovania, stratégie a spolupráce. Tiež si začnete všímať malé detaily a prostredie okolo seba.

Fotografovanie

Fotografovanie je skvelé hobby, vďaka ktorému podporíte (alebo objavíte) vaše umelecké ja. Naučíte sa všímať si jednotlivé prvky a objavovať krásu aj v každodennom svete. Taktiež sa určite každá žena poteší, keď jej urobíte zopár fotiek v peknom prostredí.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.