Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
6 tipov na dokonalý online profil!
19/05/2019 - 10:37

Chcete mať naozaj dokonalý profil? Tu sú rady ako na to!

Dokonalý online profil je pre vás, ktorí hľadáte lásku na internete , najdôležitešou vecou. Dobre vyplnený profil vám môže veľmi zvýšiť šance, preto by ste si mali dať záležať, čo do neho napíšete. Pripravili sme si pre vás 6 zaručených tipov, vďaka ktorým bude váš profil jednoducho perfektný!

1. Menej vždy nemusí byť viac

Hovorí sa, že menej je viac, no pri online profile to naozaj neplatí. Ak do svojho profilu napíšete málo informácií o sebe, máte o dosť menšiu šancu na zoznámenie. Pokiaľ váš profil pôsobí stručne, pôsobí nezaujímavo a nemusí takmer nikoho osloviť.

2. Záľuby

Milujete Harryho Pottera, Stephena Kinga či Priateľov? Alebo ste vášnivý turisti, záhradníci, horolezci prípadne radi maľujete? Nebojte sa to napísať do svojho profilu! Vďaka týmto informáciam sa o vás ľudia veľa dozvedia a ľahko si nájdete svoju spriaznenú dušu.

3. Pravopis

Zlý pravopis je asi najväčší omyl, ktorého sa môžete dopustiť. Zle napísané slová môžu pokaziť celý váš profil, preto vám odporúčame nájsť nejaký program na kontrolu pravopisu.

4. Prikrášľovanie informácií

Máte na svojom profile nepravdivé informácie? Ak áno, robíte chybu. Nikto z vás určite nechce, aby vás na rande vaša "vysnívaná" polovička nemilo prekvapila.

5. Fotka

Pokiaľ nemáte uverejnenú profilovú fotografiu, hneď to zmeňte. Vďaka vašej fotke na profil klikne oveľa viac ľudí. Ak však neviete, ako odfotiť dobrú fotku, pozrite sa na náš predchádzajúci článok.

6. Budťe pozitívny

A na záver - nalaďte sa pozitívne. Dobrá nálada zmení celkové vnímanie okolia. Väčšina ľudí skôr klikne na profil, ktorý pôsobí optimisticky, než na niekoho, kto sa iba ľutuje.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme