Blindr Blog
sk cz en
Ako byť atraktívnejší pre ženy?
09/06/2019 - 13:07

Čo sa páči babám? Ženám nezáleží len na výzore, ale hlavne na tom, čo je vnútri.

Ženy na mužoch priťahujú aj iné kvality ako fyzická atraktivita. Každá žena je iná a každej sa páči niečo iné. Výskumy však ukazujú, že ženy absolútne očaria tieto veci:

Vernosť

Nevera je dnes bežným javom po celom svete. No vernosť je kameným základom pre každý vzťah. Čo si budeme nahovárať, ak vás vaša polovička podvádza, nie je to nič príjemné. Je dokázané, že ľudia, ktorí sú vo vzťahu verní, sú šťastnejší.

Vkusné topánky

Jedna z prvých vecí, čo si na vás žena všimne sú topánky. Topánky o vás vedia veľa vyzdradiť, preto by ste si mali dať záležať na ich kúpe. Samozrejme sa o svoje topánky aj staraj, aby stále vyzerali ako nové. Baby vedia oceniť, ak chlap zladí topánky s jeho osobitným štýlom. 

Dobrosrdečnosť

Dobrosrdečnosť a pomáhanie druhým je niečo, čo sa nedá prehliadnuť hneď na prvom stretnutí. To, čo chce každá baba je, aby si ju jej drahý vážil a bol k nej milý. Každé dievča si prejde fázou "bad boy", ale byť milý nikdy nevyjde z módy.

Doplnky

Ženy si potrpia na vkusné doplnky. Ich základom sú pekné hodinky. Nemusia to byť drahé Rolex-ky, ale úplne postačia vkusné hodinky. Medzi náramky, ktoré sa páčia mnohým ženám patria napríklad kožené náramky (keď ich viete dobre zladiť).

Čestnosť

Najhoršie čo môžete vo vzťahu urobiť je to, že budete vašu polovičku klamať. Áno, pri otázke, ako vyzerá vaša drahá vyzerá v tých šatoch, je potreba byť v prvom rade milý, ale baby veľmi priťahuje čestnosť a úprimnosť. Úprimnosť je znakom toho, že sa na vás môže žena spoľahnúť.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 26x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.