Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako byť vtipný a obľúbený?
15/09/2019 - 10:21

Veríme, že nechcete, aby si vaša polovička myslela, že nuda a vaše meno je na jednej úrovni v synonymickom slovníku. Čomu sa teda zaručene vyhnúť?

Nikto z nás nechce byť nudný, no aj tak sa medzi nami nájdu ľudia, s ktorými konverzácia je naozaj utrpenie. Väčšina jednotvárnych ľudí má rovnaké vlastnosti a preto sa snažte byť iný ako oni. Nudný človek sa stáva nezaujímavým preto, lebo sa tak prezentuje.

S veľa ľuďmi sa často nedá ani porozprávať. Proste by ste ich nechceli stretnúť osamote. Ak sa však budete riadiť týmito bodmi, ostatní vás určite nebudú považovať za suchárov.

1. Neseďte stále doma pri telke

Typický nudný človek presedí celé dni doma pri telke, pozerá televízne noviny a ponára sa do nezmyselných reality show. Majú radi až príliš veľa pohodlia a zdržiavajú sa len v svojeje konfortnej zóne.

TV a počítač tvorí veľkú časť našich životov a ponúkajú nám únik z reality. Viem, je veľmi pohodlné sedieť na gauči a nerozmýšlať nad ničím iným, než nad tým, koľko mačiatok bolo zachránených. Ale pokiaľ nechcete byť nudný, mali by ste začať chodiť von.

2. Nevyhýbajte sa konverzácii

Ľudské bytosti sa dorozumievajú pomocou slov. Nikdy neviete, kto z okolia, by mohol byť prínosom vo vašej budúcnosti. Nehanbite sa komunikovať. Nie je to také ťažké a rozprávať sa s niekým cudzím vás nezabije.

3. Majte zaujímavé koníčky

Byť zaujímavým znamená mať viac ako jeden koníček, o ktorom radi rozprávate. Ak sa chcete vyyhnúť tomu, aby ste pôsobili nudne, skúste sa poobzerať po novom hobby. Nájdite si koníček, ktorý vás bude obohacovať a budete sa oň radi deliť s ostatnými. Hľadajte záľubu, pre ktorú budete zapálený.

4. Nenuďte sa!

Síce to znie ako paradox, no je to tak. Nudného človeka spoznáte podľa toho, že hovorí, ako sa strašne nudí. Je to tým, že stále opakuje rovnaké činnosti a nikdy neskúša nič nové. Takže ho to po chvíli prestane baviť a začne sa nudiť. 

5. Nesnažte sa nasilu zapôsobiť na okolie

Zaujímaví ľudia majú svoje vlastné sny. Ak však nemáte žiadne ciele, nemôžu sa stať skutočnosťou. Predstavte si svoj život - aký by ste chceli, aby bol. Sústredťe sa na tento sen a na vlastnú budúcnosť. Už teraz sa dá pracovať na tom, aby sa vaše sny stali skutočnosťou. 

6. Skúmajte

Rozmanitosť, pestrosť a rôznosť - toto všetko nám svet ponúka. Držať sa len toho, čo poznáte, je jednoducho nuda. Ak chcete byť zaujímavý, musíte robiť zaujímavé veci a aj sa o ne zaujímať. Objavujte svoje okolie a aj celý svet. Chodťe skúmať a zabávajte sa. :)

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme