Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako ho neodradiť hneď na začiatku?
03/03/2019 - 10:02

Stretli ste dokonalého chlapa a myslíte si, že máte vyhraté? Omyl! Počas prvých dní vzťahu sa môže veľmi rýchlo stať, že si to dotyčný rozmyslí. Ako tomu predísť?

Začiatok vzťahu je krásne, romantické obdobie, kedy všetko vidíte cez ružové okuliare. Najkrajší čas vašej lásky sa však môže veľmi rýchlo zvrtnúť a vy skončíte sama ako prst. Tomuto sa však dá predísť, stačí, keď budete vedieť, čo robiť a čo nie.

Dôkazy lásky

Mnoho žien požaduje od svojho chlapa dôkazy lásky hneď od začiatku. Chcú, aby im stále volal, dával darčeky a vyznával lásku. Okrem toho, muž musí ženu držať za ruku na verejnosti, ukazovať ju svojim kamarátom, dávať na prvé miesto v živote a namiesto toho, aby sem-tam vybehol musí byť stále s ňou a mať rád to, čo má rada ona. A keď to nespĺňa, musíte mu to dať poriadne pocítiť. Nie! Nemôžete čakať, že váš partner sa okamžite otočí o 180° a budete stredobodom jeho vesmíru. Keď mu to budete vyčítať. Nechajte veci plynúť a dajte čas tomu, aby sa prejavil postupne.

Rešpekt a podpora

To, že máte iné záujmy a sny, neznamená, že tie jeho sú menejcenné. Podporujte ho v jeho koníčkoch, prejavte uznanie za úspechy v škole, či v práci. Buďte tou oporou, ktorú tak veľmi potrebuje.

Spoločné záujmy

Nájdite si od začiatku niečo, čomu sa môžete venovať spoločne. Vybrať si môžete naozaj hocičo, či už je to v športovej, umeleckej alebo akéjkoľvek inej sfére.

Neflirtujte

To, že ste zadaná neznamená, že ste mŕtva. Vo svojom živote ešte stretnete milión chlapov, ktorí sa vám budú páčiť. Keď však nájdete „toho pravého“, mal by byť pre vás číslo jedna. Preto v žiadnom prípade neflirtujte (a už vôbec nie pred ním) s inými. Ani vám by sa nepáčilo, keby mal otvorený záujem o iné.

Večer s kamarátkami vs. večer s ním

Sem-tam si odpustite večer s babami v bare a buďte radšej s ním. Vďaka jednému piatku doma sa z vás určite nestanú nudní domasedi. Okre toho, víkend vo dvojici môže byť poriadna zábava. Zahrajte si nejaké spoločenské hry alebo pozrite dobrý film. Aspoň zistíte, či máte niečo spoločné.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme