Blindr Blog
sk cz en
Ako oživiť vzťah?
14/03/2022 - 16:04

Chcete oživiť váš vzťah? Prečítajte si naše tipy.

Ste zo svojou láskou už celé mesiace či roky a máte pocit, že váš vzťah potrebuje troška oživiť? Pripravili sme pre vás pár tipov, ktoré vám pomôžu vystúpiť zo stereotypu. 

 

Okoreňte to v posteli

Ani vzťah po rokoch nemusí stratiť iskru, ktorú ste medzi sebou mali na začiatku. Zabudnite na vyťahané tepláky a mastné vlasy a sem-tam vyviňte aj nejakú snahu za dverami spálne. Nemusíte hneď skúšať netradičné veci alebo krkolomné polohy – rozprávajte sa s partnerom a zistite, čo by chcel zmeniť alebo vylepšiť.

 

Spoločné aktivity

Ako sme už neraz spomínali, spoločné aktivity dokážu extrémne nakopnúť akýkoľvek vzťah. Nájdite niečo, čo vás oboch baví a urobte si z toho pravidelné spoločné hobby. Nemusíte sa stále venovať tej istej veci – zaujímavé je aj skúšanie nových a nových aktivít. 

 

Choďte na rande

Na začiatku vzťahu ste chceli svoju lásku osláviť pri víne, večeri, trávili ste čas v kine či divadle. Na toto nezabudnite ani po rokoch. V partnerovi to vytvorí pocit dôležitosti a vám to umožní prežiť veľa pekných chvíľ. 

 

Zmena prostredia

Pokiaľ spolu bývate alebo trávite dosť času v jednej domácnosti, zmena prostredia je pre vás určite krok vpred. Choďte na spoločnú dovolenku, kde si od všetkého oddýchnete a budete sa venovať iba sebe. 

 

Trávte čas aj osamote

Nebojte sa mať vlastné záujmy a tráviť čas aj bez partnera. Pokiaľ budete mať aj nejaké spoločné aktivity, budete si potom vzácnejší a viac si užívať spoločný čas.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 1x
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.