Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako sa dostať cez rozchod?
30/06/2019 - 09:03

Rozchod je asi najbolestivejšou časťou každého vzťahu. Ako sa cezeň rýchlo dostať bez každodenného vyplakávania pred TV?

Každý človek potrebuje čas na to, aby prekonal rozchod. Podľa výskumov trvá asi 11 týždňov prejsť cez rozchod, no u niekoho to môže trvať pár dní  a u iného zase 2 či 3 roky. Pravda je však taká, že väčšina ľudí sa tým trápi dlhšie, ako je to potrebné. Ako sa teda rýchlo dostať cez rozchod?

1. Dostaňte to zo seba

Porozprávajte sa o vašom rozchode s vašou rodinou alebo s priateľmi. Oni vás určite vypočujú a poradia vám. Z rozchodu sa ľahšie dostanete otvorenou diskusiou. 

2. Vybavte si všetko s vaším ex

Máte s vaším ex-partnerom nejaké nevybavené účty? Máte u neho veci? Má nejaké veci u vás? Dlžíte si peniaze?

Všetky takéto veci si vybavte o najskôr, aby ste sa k ním potom nemuseli vracať.

3. Myslite pozitívne

Preorientujte vaše myslenie na príjemné myšlienky. Možno sa na začiatku budete obzerať späť, no nemôžete sa trápiť donekonečna.

Myslite na ľudí, ktorých máte radi; spomínajte na príjemné zážitky a tešte sa zo všetkého čo sa vám darí. Môžete si aj spísať zoznam vecí, za ktoré ste v živote vďační.

4. Robte to, čo vás baví

Zamerajte sa na veci, čo máte radi; na veci, ktoré obľubujete - na vaše koníčy, hudbu, šport, tanec, maľovanie,...

Viac sa venujte rodine, priateľom; budťe aktívny a choďte do spoločnosti. Ak budete zatvorení medzi štyrmi stenami, budete sa zbytočne ničiť. 

5. Nekomunikujte s vaším bývalým

Nstretávajte sa s ním. Nerozprávajte sa s ním. Nepíšte si. Nevolajte si. Vymažte si ho zo sociálnych sietí. 

Základným pravidlom, ak sa chcete dostať cez rozchod, je nulová komuniácia na (aspoň) 60 dní. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme