Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Vety, ktoré mužovi určite NEHOVORTE!
08/12/2019 - 10:01

V záchvate zlosti dokážeme povedať kadejaké zlé veci. No niekedy je naozaj lepšie držať jazyk za zubami.

Muži sú menej urážlivejší, než ženy a aj urážky na ich osobu berú ľahšie. Sú ale veci, ktorým my, ženy, neprikladáme veľký význam a muži ich môžu pokladať ako veľkú ranu do srdca. 

Áno, úprimnosť je dôležitá. Avšak, sú veci, ktoré by sme si mali nechať pre seba. A ak vám na vzťahu s vaším milým naozaj záleží, tieto veci by ste nemali v žiadnom prípade hovoriť.

Keby si ma miloval...

...tak by si so mnou išiel do kina, kúpil by si mi ten náhrdelník, išiel by si so mnou hentam. Láska sa nedá dokázať podmieňovaním. Ak vás naozaj miluje, dokáže to tak, ako to cíti on. Toto slovné spojenie je však iba manipulácia.

Tá tvoja sestra, mama,...

Nikdy nekritizujte jeho rodinu. Toto je neskutočne tenký ľad. Ak vám nesedí jeho mama či sestra, nepovedzte to nahlas. Nemusíte byť BFF-ky, ale vychádzať by ste spolu mohli. Negatívne vyjadrenia o blízkych členov rodiny znášajú muži naozaj ťažko. 

Ty si zarobil iba toľko?

Nehovorte mu, že zarobí oveľa menej, než vy. Aj keď je to holý fakt. Nie je dobré, keď sa nad ním vyvyšujete. Muž sa cíti ako "hlava rodiny" a tento fakt by ho mohol naozaj zraniť.

Ty nikdy...

...nevynesieš smeti! Táto fatálna veta môže doslova zabíjať, pričom sa len niekedy odráža od skutočnosti.

Dospej už!

Aj touto vetou to môžete u partnera riadne zaklincovať. Nič ňou neprinesiete a iba ho zraníte.

Si ako tvoj otec/matka

Nikto z nás nemá rád, ak nás prirovnávajú k naši rodičom. Väčšinou toto porovnávanie má podčiarknuť naše negatívne vlasnosti. Týmto len znížite partnerovu sebaúctu. A k ničomu pozitívnemu to nevedie.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 7x
Komentáře
Doporučujeme