Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Nápady na spoločné aktivity
29/11/2021 - 15:52

Hľadáte nápady na spoločné aktivity? Prečítajte si naše tipy.

Základom každého vzťahu sú spoločné záujmy. Predsa len, pokiaľ sa neviete zosúladiť vo svojom voľnom čase a chcete ho tráviť každý po svojom, môže to byť troška problém. Nemusíte byť spolu 24/7, no hobby utužujú vzťah a pomôžu vám vytvoriť množstvo zaujímavých spomienok. 

 

Pokiaľ spoločné aktivity stále iba hľadáte, môžete sa inšpirovať našimi tipmi. Aké záľuby si môžete vypestovať spolu so svojim partnerom? 

 

Šport 

Šport je jednou z najzaujímavejších aktivít, ktoré môžete vykonávať spolu. Ak nezvládate nič náročné, vyberte si jednoduchšiu športovú činnosť alebo prechádzku. Pri športe sa zaručene dobre zasmejete a vypustíte zo seba hormóny šťastia

 

Kreatívna činnosť

Choďte spoločne tvoriť! Je dokázané, že páry, ktoré sa spoločne venujú nejakej kreatívnej činnosti, sú spolu výrazne šťastnejšie. Pocit, že spoločne vytvárate niečo nové z vás robí naozaj silný pár. Rozdelíte si úlohy, organizujete, dopĺňate sa a výsledok bude určite stáť za to. 

 

Filmy a seriály

Filmy a seriály nie sú iba zábavka na zabitie nudy, prípadne vec, ktorú si pustíte do pozadia pri učení alebo pri práci. Sledovanie filmov a seriálov sa takisto môže stať vašim koníčkom. Pokiaľ máte spoločný filmový vkus, viete spolu stráviť množstvo príjemných večerov. 

 

Spoločenské hry

Prebuďte v sebe súťaživého ducha a zahrajte si nejakú spoločenskú hru. Vybrať si môžete klasiky v podobe kariet, človeče alebo obesenca, no pokiaľ chcete zažiť naozaj kreatívny večer, siahnite po nejakej logickej hre alebo stratégii. Takáto hra vás dokáže zabaviť na celé hodiny. 

 

Adrenalínové zážitky

Náhly nával adrenalínu vie v nás spustiť úplne nové pocity. Preskúmajte ich spolu. Vylezte na vysoký kopec, choďte vyskúšať lezeckú stenu, dajte sa na potápanie alebo si dokonca skočte z lietadla. Takéto spoločné hobby naštartuje váš vzťah úplne novým smerom. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 0x
Komentáře
Doporučujeme