Blindr Blog
sk cz en
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé cookies mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek. Podmínky používání.
Ako urobiť dobrý prvý dojem?
26/05/2019 - 09:58

Chcete urobiť naozaj dobrý prvý dojem? Vďaka týmto trikom si vás ľudia zapamätajú v najlepšom svetle!

Určite chcete, aby sa s vami ľudia cítili dobre a chceli vás znova stretnúť. Na základe prvého dojmu si o vás človek utvorí názor, ktorý sa veľmi ťažko mení. Preto tu pre vás máme rady, vďaka ktorým zabodujete už na prvom rande. 

Výzor

Či chcete alebo nie, ľudia vás budú súdiť hlavne kvôli tomu, ako vyzeráte a čo máte oblečené. Keď sa chystáte na rande, určite si nezvoľte tričko, ktoré leží už 3 roky v skrini alebo staré tepláky. Veľa ľudí si všíma hlavne to, čo máte obuté, preto dbajte aj o vašu obuv. Dôležité je však aj to, aby ste sa v tom, čo máte oblečené, cítili príjemne.

Dochvílnosť 

Na prvé stretnutie by ste nemali meškať. Pár minút je ešte oukej, no pokiaľ budete meškať viac ako 5, dajte druhej osobe vedieť. Predstavte si, že na vás čaká 20, 30 alebo 40 minút. Myslíte si, že vás privíta s úsmevom?

Zaujímajte sa o druhého

Sme si istí, že nechcete, aby vás druhí pokladali za sebeckých alebo namyslených. Pri rozhovore si všímajte detaily a reč tela. Pýtajte sa rôzne otázky, vďaka ktorým rozprúdite konverzáciu.

Úsmev

Úsmev pôsobí príjemne, uvoľnene a priateľsky. Vďaka usmievaniu urobíte mnohokrát lepší dojem, ako keby ste mali kamennú tvár. 

Buďte sami sebou

Nepretvarujte sa a nesnažte sa byť niekým, kým nie ste. Keď budete sami sebou, ľudia budú mať radi vás a nie nejakú osobu, na ktorú sa hráte. Ak nebudte sami sebou, nebudete sa cítiť dobre a spokojne.

Používajte krstné mená

Každý má rád, ak ho oslovujete krstným menom, pretože sa cíti jedinečne. Pokiaľ si zapamätáte niekoho meno, dotyčný/á sa bude cítiť výnimočne a bude sa chcieť opäť stretnúť.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentované: 0x
Sdílené: 26x
Komentáře
Doporučujeme