Blindr Blog
sk cz en
Ako sa vyrovnať s rozchodom?
31/08/2021 - 12:23

Neviete, ako sa vyrovnať s rozchodom? Prečítajte si naše tipy.

Každý z nás znáša rozchod inak. Niekto sa uzavrie do seba, iní zasa potrebujú byť obklopení rodinou a kamarátmi. Je jedno či ste boli spolu týždeň, mesiac alebo rok - rozchod nie je jednoduchý pre nikoho. 

 

Zaujíma vás, ako sa s takouto životnou zmenou popasovať? Poďme sa pozrieť na to, ako prekonať rozchod tak, aby vás to bolelo čo najmenej. 

 

Nájdite si nové hobby

Základ je zamestnať svoje telo a myseľ. Nájdite si nejaký nový koníček, ktorý vám bude robiť radosť a napĺňať vás. Môže ísť naozaj o čokoľvek - remeselná výroba, šport, knižný klub, tanec. Spoznáte nových ľudí a vyplníte si voľný čas niečim hodnotným. 

 

Spravte si radosť

Je niečo, po čom dlho túžite a doteraz ste na to nemali čas? Teraz je skvelá príležitosť si spraviť radosť. Kúpte si niečo pekné, doprajte si nový zážitok alebo navštívte vytúženú krajinu. 

 

Zmena výzoru

Nové začiatky si zaslúžia nový look. Ozvláštnite svoje vlasy novým melírom, vyskúšajte nový make-up alebo vsaďte na iný štýl obliekania. 

 

Začnite športovať

Šport je dobrý liek nielen pre telo, ale aj pre dušu. Už len prechádzka, alebo akákoľvek iná nenáročná športová aktivita, dokáže doslova zázraky. Vybijete si energiu, hnev, vytriedite myšlienky a získate úplne nový pohľad na svet. 

 

Venujte sa sebe

Rozchod je ten správny čas, kedy sa môžete naplno zamerať na seba. Nemusíte sa nikomu prispôsobovať a jednoducho prídete na to, čo chcete od života práve vy. 

 

Obklopte sa ľudmi, ktorí vás majú radi

Voľný čas trávte v spoločnosti ľudí, ktorým na vás úprimne záleží a majú vás radi. V takejto spoločnosti plynie všetko výrazne jednoduchšie.

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.